Бійцям АТО на передовій потрібна… кава

gazpostach

Бійцям АТО на передовій потрібна… кава

ac5ffc464795de53209f0461333f54f5_MВолонтери Логістичного центра допомоги бійцям АТО готуються до чергової поїздки на схід по всій лінії фронту. Поїздка вже майже спланована, маршрут розраховано, адресні посилки, форма та берци - поскладано, але катастрофічно не вистачає кави, без якої волонтери не можуть вирушити в дорогу, пишуть "Тернополяни".

Кава - саме те, що бійці просять найбільше, на рівні з літнім взуттям, змінним камуфляжем, цигарками, серветками, овочами та водою. Відтак вирішити в дорогу без «збадьорюючого» напою – волонтери не можуть.

«Можливо комусь мама з Італії передала більше кави на одну пачечку. А може комусь подарували, а ви не п'єте її. А може ви давно хотіли чимось трішки допомогти армії, але все руки не доходили. Зараз саме чудова нагода долучитися до комплектації чергової великої відправки. Одна пачка будь-якої кави - це вже радість для бодай одного бліндажа чи блок-поста, - пише у соціальній мережі волонтерка Люба Вовк.

Звичайно, ми могли б придбати каву за кошти благодійників. Але направду вважаємо доречніше тратити фінанси на закупку оптових партій берців та  форми,  на технічні засоби, про які просять захисники. Саме тому й сподіваємось на підмогу небайдужих тернополян. Маємо ще близько трьох днів, аби назбирати мінімум 100 пачок кави»

Додаткова інформація за телефоном:  097-2-055-055
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)