Бігуни із Тернопільщини візьмуть участь в міжнародній естафеті заради гармонії

Бігуни із Тернопільщини візьмуть участь в міжнародній естафеті заради гармонії

yak-spalyuvati-zayviy-zhirЗавтра, 4 вересня учасники міжнародної естафети «Всесвітній біг заради гармонії» завітають на Тернопільщину. О 14 годині 20 хвилин   на Театральному майдані Тернополі їх зустрічатимуть мешканці міста.

Відтак бігуни попрямують до Микулинців та Теребовлі, де заночують. 5 вересня, учасники пробіжать через Копичинці до Чорткова, Товстого та Заліщиків до Чернівців, де маршрут української частини Міжнародної факельної естафети Всесвітнього бігу заради гармонії завершиться. Повідомили у ТОДА,

Під час пробігу заплановано зустрічі з громадськістю Тернопільщини, зокрема з дітьми та молоддю. Зустрічі відбудуться в загальноосвітніх навчальних закладах міста Почаєва, сіл Лопушне та Новий Олексинець Кременецького району, Залізці Зборівського району, Ігровиця Тернопільського району, міста Копичинці та села Товсте Гусятинського району, Теребовлі, Чорткова, Заліщиків.

«Для Тернопілля є великою честю приймати учасників міжнародної естафети, - зазначив під час робочої наради з питань організації перебування учасників акції на Тернопіллі заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Леонід Бицюра. – Тому ми маємо належно організувати зустріч та перебування всіх, хто бере участь в марафоні.

Леонід Олексійович дав відповідні доручення  керівникам управління з питань фізичної культури і спорту, департаментів освіти і науки, охорони здоров`я облдержадміністрації. Відповідні вказівки отримали і керівники районів, через які пробігатимуть учасники естафети.

Довідково: «Всесвітній біг заради гармонії» – міжнародна естафета, яка проводиться з метою поширення ідеалів толерантності, дружби і гармонійного співіснування народів у світі. Вона проводиться у понад 100 країнах світу протягом останніх 27 років. Як символ гармонії бігуни несуть палаючий факел, передаючи його з рук в руки, подорожуючи понад 100 країнами світу.

Естафета сприяє популяризації здорового і активного способу життя шляхом залучення всіх, хто бажає займатися фізичною культурою та спортом, зміцнює дружбу, взаємоповагу і порозуміння серед громадян України та всього світу.

В Україні «Всесвітній біг заради гармонії» проводиться з 1991 року. За цей час його учасники подолали понад 49000 кілометрів, пробігши всіма областями України. Палаючий факел несли в своїх руках 330 000 наших співвітчизників.

Цьогоріч бігуни європейської команди стартували в Португалії 20 лютого. Європейська частина Всесвітньої естафети проходить йде через 43 країни Європи із загальною довжиною маршруту в 24 000 км та фінішуватиме 7 жовтня в столиці Сербії – місті Бєлграді.
Загрузка...


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)