Безкоштовну вакцинацію домашніх тварин проведуть у Тернополі

gazpostach

Безкоштовну вакцинацію домашніх тварин проведуть у Тернополі

Безкоштовно щепити домашнього улюбленця від сказу можна буде 11 квітня.

Акцію по безкоштовному вакцинуванню домашніх тварин проведуть на базі ПП “Дружба сервіс-житло-1”, що на вулиці Карпенка,12, пише "TernopilTravel" із посиланням на "BezTaby".

Вакцинація чотирилапих відбудеться 11 квітня, з 15.00 до 17.00 год. Робитимуть щеплення спеціалісти міської державної лікарні ветеринарної медицини.

Щеплення здійснюють працівники ветеринарної служби відповідно до попередньо складеного графіку на територіях підприємств, що обслуговують житловий фонд та прибудинкові території. Робити щеплення почнуть з 11 квітня 2019 року, вакцинація – безкоштовна і проводиться згідно графіка проведення профілактичних щеплень затвердженого начальником управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології.Кожен власник, який утримує тварину, повинен дбати про її безпеку. Відтак усі тварини мають вакцинуватися проти сказу, а власники повинні дотримуватися «Правил благоустрою м. Тернополя», які затверджені рішенням Тернопільської міськради.
Із графіком проведення  профілактичних  щеплень собак, котів  та  хижих  тварин проти  сказу в 2019  році можна ознайомитись ТУТ.

 

 
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)