Безкоштовно протезували зуби в Тернополі вже близько 400-м учасникам ООС/АТО

Безкоштовно протезували зуби в Тернополі вже близько 400-м учасникам ООС/АТО

З 2015 року атовцям у Тернополі безкоштовно протезують зуби.

Учасникам бойових дій в ООС та АТО у Тернополі безкоштовно протезують зуби. Наше місто стало одним із перших в Україні, де з початку 2015 року проводять безоплатне високотехнологічне зубопротезування військовослужбовцям, які захищають територіальну цілісність нашої держави.
За словами завідувача ортопедичним відділенням Тернопільської міської комунальної стоматологічної поліклініки Валерія Кучера, протягом цього часу стоматологічну допомогу отримали понад 1000 військовослужбовців, а, зокрема, протезування зубів – майже 400 захисників України.
– Ми дякуємо українським воїнам за те, що вони захищають нас ціною власного здоров’я від агресора та стараємося максимально допомогти людям, які боронять нашу країну і надаємо їм високопрофесійну безкоштовну терапевтичну, хірургічну та ортопедичну стоматологічну допомогу. У нашій поліклініці замкнутий цикл виготовлення зубних конструкцій і висококваліфіковані стоматологи, – наголосив Валерій Кучер.
Безоплатне зубне протезування для учасників бойових дій проводять відповідно до комплексної програми міської ради «Здоров’я громади» та фінансують повністю з місцевого бюджету Тернополя.
(Василь Лабай, спеціальний кореспондент Інформагентства Міноборони)
Фото автора.Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)