Бездротова сигналізація для квартири

gazpostach

Бездротова сигналізація для квартири

Сигналізація для квартири є перевагою для тих хто вже встиг оцінити її можливості. Якщо система встановлена правильно, працює якісно і безперебійно, то це гарантує вам збереження майна. Важливим моментом є не тільки вибір ефективної сигналізаційної системи, але і правильний її монтаж. 

Завданням охоронної системи є оповіщення про факт несанкціонованого проникнення в житловий простір. Система спрацює в момент попадання сторонньої людини на територію квартири. Це проникнення може бути як через вхідні двері, так і через вікно. Сигналізація в квартиру від ohholding.com.ua - надійний спосіб вберегти помешкання від сторонніх проникнень.

Бездротова сигналізація - набір обладнання, якому не потрібна спеціальна укладка проводів, що дуже спрощує установку сигналізації. Комплект, що складається з мінімальної кількості елементів має найнеобхідніше для забезпечення повного захисту. Сюди входять: датчик для дверей, датчик руху, брелок з кнопкою або клавіатура, управління системою. Ці елементи легко виявлять злодія і проінформують про це господаря квартири.

Бездротова сигналізація може містити безліч датчиків, в тому числі таких:

  • датчики температурного перепаду і диму;

  • датчик фіксації газу;

  • датчик води - якщо стався витік.

У чому переваги?

  • Легкий монтаж і демонтаж у разі переїзду.
  • Можливість вдосконалення системи за допомогою застосування додаткових датчиків.
  • Система працює незалежно від перепадів напруги.

Що з недоліками?

  • Механічні дії, природні явища і дії зловмисників можуть вплинути на сигнал датчиків.

  • Необхідна своєчасна заміна батарейок, оскільки передбачено автономне живлення системи.

Перед тим, як замовити послуги з установки сигналізаційної системи, необхідно поцікавитися, якої фірми краще довірити процес. Важливо не тільки якість самої охоронної системи, але і правильність монтажу.

Знайдіть декілька компаній, порівняйте ціни і почитайте відгуки на сайті. Це допоможе вибрати професійну команду, яка забезпечить вашій квартирі надійний захист. Не варто економити на своїй безпеці, але і не погоджуйтеся на занадто високі ціни. Скористайтеся рекомендаціями знайомих, і визначитеся з вибором. Компанію Охоронний Холдинг можна знайти на сайті ohholding.com.ua, та ознайомитися з цінами, послугами та умовами співпраці. Звертайтеся за номерами вказаними на сайті, та замовляйте якісні послуги по встановленню охоронної системи.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)