Без втрат і розчарувань: Як «Імідж Клуб» роздає гроші

gazpostach

Без втрат і розчарувань: Як «Імідж Клуб» роздає гроші

Чи часто ви через страх і сумніви втрачаєте шанс отримати щось хороше від життя? Це трапляється з багатьма з нас. Навколо так багато шахраїв, що обережність заважає нам бачити щирі подарунки долі. Так, мешканка Тернопільської області Васьків Ольга Миколаївна ледь не втратила гроші через страх бути обдуреною.

Жінка стала учасницею маркетингової акції програми лояльності «Золотий Фонд». Для цього вона довгий час замовляла товари у компанії «Імідж Клуб». Як розповіла Ольга Миколаївна, посилки були на різні суми, але все заради того, щоб приз дістався саме їй.

«Імідж Клуб» займається звичайною торгівлею через каталоги. Люди отримують їх поштою, вибирають товари, роблять замовлення і реєструються для участі в акції. Декілька разів на рік «Імідж Клуб» за допомогою лототрону вибирає, кому з клієнтів дістанеться немаленький грошовий приз. За процесом визначення переможця завжди стежить незалежна комісія і нотаріус, але нападки на «Імідж Клуб» все одно трапляються. Компанію підозрюють у шахрайстві.

Люди не вірять, що можна просто так отримати грошовий приз. Серед тих, хто сумнівається, була і Ольга Миколаївна Васьків. Жінка не підписала документи для вручення призу відразу ж. Спочатку вона уважно вивчила договір разом з колегами. Тільки коли всі переконалися в достовірності документів, жінка погодилася їх підписати.

«Я вірила в перемогу, але й сумнівалася трохи. Потім подумала, що все в Божих руках, він допоможе», – розповіла переможниця.

Ольга Миколаївна дійсно права – у кожного є своя віра або ритуали, які допомагають йти до мети. Хтось вірить у бога, хтось носить із собою особливу річ на удачу. Головне, що об'єднує цих людей – оптимізм і безумовна віра у власні сили!

«Замовляйте товари, виконуйте умови акції, і удача посміхнеться вам. Вірте в свою перемогу!» – прокоментувала жінка.

Навколо «Імідж Клубу» періодично поширюється негативна інформація, через що Ольга Миколаївна ледь не відмовилася від свого законного призу! Виявилося, що компанія дійсно роздає гроші, але робить це чесно, відкрито і тільки тим, кого вибрала доля. Хочемо побажати українцям бути такими ж пильними, як Ольга Миколаївна, але не втрачати віру в дива. «Імідж Клуб» з нетерпінням чекає нових переможців!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)