Без священика, вночі – як ховали хворого на коронавірус жителя Тернопільщини

gazpostach

Без священика, вночі – як ховали хворого на коронавірус жителя Тернопільщини

Фото - з мережі Інтернет

Тіло інфікованого на СОVID-19 68-річного жителя села Ковалівка, що на Монастирищині, самостійно забирали рідні, його приватним транспортом доставляли в район. Там, за проханням сільського голови та міського голови, хоронили чоловіка вночі, повідомляє МедіаТОР.

Нагадаємо, що двадцять третього березня його госпіталізували в інфекційне відділення Тернопільської лікарні швидкої допомоги, де під’єднали до апарату штучного дихання. Однак через дві доби чоловіку раптово стало зле, і на ранок 26 березня його не стало.

За словами головного лікаря Тернопільської лікарні швидкої допомоги Ярослава Чайківського, тіло померлого замотали в простині, які попередньо були оброблені дезінфікуючим засобом і закрили в герметичний кульок. Похованням займалася дочка.

У сільській раді Ковалівка відмовилися надавати будь-які коментарі щодо поховання інфікованого на коронавірус 68-річного жителя. Голова Монастириської громади Андрій Старух повідомив, чоловіка ховали шестеро осіб.

– На цвинтарі був староста села Ковалівка, один житель міста, дочка із зятем, я і мій заступник. Більше нікого не було, люди розбіглися в паніці. Священика також не було. Ховали вночі, приблизно 18-20 год. Ми всі були одягнені в маски та мали рукавиці, – сказав голова громади.

Також за словами Андрія Старуха, труп покійного попередньо упакували в целофановий мішок, у труні він засипаний хлором. Труна змита дезрозчином. З Тернополя привезли рідні своїм транспортом, але опісля автомобіль обробляли на пожежній частині хлоровмісними речовинами.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)