Відомий тернопільський священик розповів, чи пропадуть чоловіки без жінок

Відомий тернопільський священик розповів, чи пропадуть чоловіки без жінок

У своєму новому записі: "Жінка без квітів не пропаде, але чоловік без жінки – легко!" тернопільський священик Євген Заплетнюк розповів про свято Жінок-Мироносиць, яке є святом усіх християнських жінок. Пропонуємо фрагмент допису, а повний - читайте за посиланням.

"Безсумнівно, різниця між чоловіками та жінками таки існує. Дехто навіть каже, що чоловіки з Марсу, а жінки – з Венери. Звісно, це не так. Якщо вже послуговуватися такою алегорією, то швидше чоловіки з Марсу, а жінки, десь із Снікерса. Правда в тому, що дві людські статі є половинками однієї і тієї ж людської природи – «первозданного Адама з ребром». І, між іншим, саме з цієї причини переконливій більшості людей на цій планеті потрібно мати пару. Чоловіки своїми особливостями доповнюють іпостась жінок, а жінки додають чоловікам того, чого в них по природі немає і без пари бути не може. Це друга головна причина того, чому вам не варто вступати в гомосексуальні стосунки. Перша та, що Бог не любить геїв і обіцяв не пустити їх до Свого Царства.


Голий молодий тернополянин намагався вистрибнути з вікна


У шлюбі, як у вершині міжстатевих стосунків, відбувається унікальний онтологічний обмін та доповнення людської особистості тим, що в неї відсутнє. Не враховуючи цього очевидного факту ні гомосексуалісти, ні світські самітники не можуть бути цілком щасливими. Більше того. У неповних, і від цього – неповноцінних сім’ях, нещасливими, і навіть більше – скаліченими, будуть і діти, яким для того, щоб вирости психологічно та духовно здоровими, потрібна здорова «матриця»: не теоретичний, а цілком живий і постійно доступний приклад жіночості та чоловічості в поведінці. Але сьогодні я б хотів говорити не про це.

Нині, як і кожну другу неділю після Великодня, Церква вшановує Жінок Мироносиць, а разом із ними також вітає всіх побожних християнок, ставлячи нам до уваги та наголошуючи саме тих цінних рисах природи, які є в слабкої статі, але немає в сильної. Для Церкви це не дрібниці.

Нині на проповіді я хотів процитувати прислів’я про те, що чоловік у хаті один кут тримає, а жінка – три. У потрібний момент я не зміг пригадати його дослівно, тому сказав, що в наш час кожна жінка тримає не три, а всі чотири кути. Дуже рідко нині є родини, де чоловік справді бере на себе відповідальність за все, що відбувається в родині та стосунках між її членами. Однак, це не повинно бути компліментом для жінок. Це діагноз для стосунків. Жінка повинна розуміти, що поки вона не дозволить чоловіку стати мужчиною, і не буде його розумно заохочувати до цього, в їх родині мужчиною буде вона сама. А це також означає й те, що жінкою буде ставати чоловік, і вже наступного року на Неділю святих Жінок Мироносиць квіти та цукерки треба буде вручати саме йому! Між іншим, це досить непоганий спосіб пожвавити стосунки з чоловіком, який вже потер своїм задом яму на дивані перед телевізором. Пам’ятайте, долі не існує. Доля – це те, що ви будуєте власними словами, думками та вчинками. Якого чоловіка собі зробите та виховаєте – такого й будете мати. Кажуть, бути жінкою не лише складно, але й  легко, весело та цікаво!

Щиро вітаю всіх віруючих жінок і дівчат із цим святом, а невіруючим бажаю стати гідними сопричастя не лише з одним благословенним святковим днем, але з усію повнотою доступної християнам благодаті Божої. Христос Воскрес!" Повний текст читайте за посиланням.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)