Чиновники підказали тернополянам, як оплатити комунальні послуги без комісії

gazpostach

Чиновники підказали тернополянам, як оплатити комунальні послуги без комісії

Чиновники підказали тернополянам, як оплатити комунальні послуги без комісії

Чиновники підказали тернополянам, як оплатити комунальні послуги без комісії

Сплачуючи за комунальні послуги у банківських установах або у відділеннях УДППЗ «Укрпошта» споживачі змушені сплачувати комісію.

Як ми нещодавно повідомляли, в державних банківських установах та відділеннях «Укрпошти» підвищують комісію на оплату за комунальні послуги. Із запитанням щодо конкретних сум, у які обійдеться терноплянам оплата комунальних послуг у філіях цих установ, ми звернулися до центру зв’язків із громадськістю УДППЗ «Укрпошта» та до управління зв’язків з громадськістю та ЗМІ АТ «Ощадбанк», однак відповідей не отримали. Втім, як тільки відповідальні особи зв’яжуться з нами, ми повідомимо, якими є діючі комісії для тих, хто звик оплачувати у державних установах.

Комісія в «Ощадбанку» та «Укрпошті» може змінитися з 1 жовтня

Нагадуємо, що влітку кожному голові ОСББ, директору приватного підприємства, що обслуговує житловий фонд та прибудинкові території («ЖЕКу»), перевізникам побутових відходів тощо надійшли листи від УДППЗ «Укрпошта» та АТ «Ощадбанк» з пропозицією підняття для організації відсотку винагороди за прийняття оплат від населення. Як зазначив директор ПП «Укрспецінформ» Михайло Шидлівський зміни будуть впроваджені вже з першого жовтня.

У «ПриватБанку» ввели додаткову комісію на платежі у касі для неідентифікованих клієнтів

Наразі достеменно відомо про те, які зміни торкнулися тих, споживачів, які здійснюють оплату у відділеннях «ПриватБанку». Як повідомив керівник регіонального прес-офісу «Приват Банку» Олександр Жильцов, «ПриватБанк» у місті Тернополі приймає комунальні платежі в рамках тісної співпраці з ПП “Укрспецінформ”, яке працює з усіма великими комунальними службами міста та з понад 200 приватних ОСББ. Станом на сьогоднішній день оплата за усі комунальні послуги в «ПриватБанку» здійснюється в межах договорів з комунальними службами – без комісії для клієнта-платника, при умові, що клієнт є ідентифікованим.

– З першого вересня поточного року у «ПриватБанку» введено додаткову комісію у розмірі 2 гривні при здійсненні платежу через касу відділення неідентифікованим клієнтом нашого банку. Для обслуговування клієнтів «ПриватБанку ніяких змін не передбачено». Немає змін і в комісіях при здійсненні платежів через дистанційні канали – термінали самообслуговування та «Приват24». Станом на сьогодні оплата за усі комунальні послуги в «ПриватБанку» для ідентифікованих клієнтів здійснюється без жодної комісії для платника. Виключенням є лише послуга оплати за газ, за яку із споживача просять оплатити 3 гривні (при оплаті в касі відділення), 2 гривні (у разі сплати послуги в терміналі самообслуговування) або 1 гривню (при здійсненні оплати за допомогою сервісу «Приват24») та без жодної комісії через сайт Наголошуємо, комісія стягатиметься виключно у разі оплати у касі та відмови клієнта від ідентифікації. Достатньо пройти цю просту процедуру і комісії у 2 гривні за кожен платіж для клієнта не існуватиме. Відомо, що чим більше готівкових оплат – тим більша ймовірність виникнення помилки. Відтак пропонуємо усім скористатись можливістю безготівкової оплати комунальних платежів без жодної комісії через дистанційні канали нашого банку, – зазначив Олександр Жильцов.

Оплатити комунальні послуги без комісії можна через інтернет

Для того, щоб здійснити оплату за комунальні послуги, Михайло Шидлівський рекомендує здійснювати оплату за допомогою ресурсу oplata.te.ua – тут немає жодних комісій, або ж скористатися терміналами самообслуговування. Безкоштовно подати показники та здійснити оплату за комунальні послуги можна на сайті www.eps.te.ua.

В єдину квитанцію www.oplata.te.ua включені усі комунальні служби та підприємства, що обслуговують житловий фонд, каже Михайло Шидлівський. Система охоплює усі платежі – електропостачання, газ, вода, тепло, квартплата, вивіз твердих побутових відходів, домофон тощо. Даний ресурс обслуговується «Приватбанком». Маючи можливість доступу у мережу інтернет, можна за лічені хвилини здійснити оплату за спожитий природний газ на сайті gazpostach.te.ua, скориставшись послугою «Особистий кабінет».

Про це редакцію газети "Місто" повідомили в управлінні житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)