Без гарячої води частина Тернополя житиме до середини вересня (Відео)

Без гарячої води частина Тернополя житиме до середини вересня (Відео)

Частина Тернополя залишатиметься без гарячої води до 15 вересня.

Інформацію, коли жителям масиву "Сонячний" ввімкнуть гарячу воду, оприлюднили на сайті комунального підприємства "Тернопільміськтеплокомуненерго", передає "Тернопіль1".
З 8-го липня кип'яток у кранах відновлять у будинках на трьох вулицях – 15 квітня, Київській і Братів Бойчуків. Решта жителів муситимуть чекати ще місяць – до 15 вересня.
Нагадаємо, через планову заміну тепломереж від котельна на вулиці Київській, частина масиву залишилася без гарячої води.

Частина Тернополя залишатиметься без гарячої води до вересня

Частина Тернополя залишатиметься без гарячої води до вересняКоли жителі масиву "Сонячний" будуть із гарячою водою? Інформацію про це оприлюднили на сайті комунального підприємства "Тернопільміськтеплокомуненерго". Так, з 8-го липня кип'яток у кранах відновлять у будинках на трьох вулицях – 15 квітня, Київській і Братів Бойчуків. Решта жителів муситимуть чекати ще місяць – до 15 вересня.Більше інформації, коли і у яких будинках відновлять гаряче водопостачання зараз на ваших екранах. Нагадаємо, через планову заміну тепломереж від котельна на вулиці Київській, частина масиву залишилася без гарячої води.

Gepostet von Т1 Новини am Dienstag, 25. Juni 2019
Загрузка...


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)