Бережанський художник створив тривимірну картину Різдва (ВІДЕО)

gazpostach

Бережанський художник створив тривимірну картину Різдва (ВІДЕО)

4eeb5246f8e30134343cb29d59c41e65_MВідомий майстер оптичних ілюзій з Бережан Олег Шупляк створив черговий шедевр. Цього разу він олійними фарбами намалював картину народження Ісуса Христа. Трудився над нею художник близько тижня.

Аби більш повніше зобразити деталі, на яких акцентував увагу автор, він навіть створив відеоролик для картини, де звичні різдвяні сюжети потроху складаються у зображення Христа.

- Картини мої накраще дивитися у виставкових залах, адже люди звикли "чіпатися" оком за деталі, а в Інтернеті виходить навпаки, - розповідає митець. - Подвійне зображення моїх полотен можна побачити не відразу, тому то я й створюю схожі відеолистівки.

За словами пана Олега, таким чином людське око звертає увагу саме на те, що хотів показати художник, а отже - глядачі бачать картину саме такою, як її було задумано припіднести аудиторії.

Симбіоз різних напрямків мистецтва геніальний художник з Тернопільщини завжди вмів поєнувати так, аби в результаті отримати неймовірно захоплюючі головоломки – шедевральні оптичні ілюзії, картини з подвійним змістом  які щораз майстерно малює Олег Шупляк.

 

Тернополяни.

 

 
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)