Батько тернопільського "кіборга" за викуп сина з полону заплатив Захарченку 30 тисяч рублів? (ВІДЕО)

Батько тернопільського "кіборга" за викуп сина з полону заплатив Захарченку 30 тисяч рублів? (ВІДЕО)

10389695_950042035019944_5056368299567463111_nПам'ятаєте історію про батька "кіборга", який за допомогою відеозвернення врятував сина з полону терористів?

Так от, виявляється, у цієї історії є продовження. Та ще й яке!

"Батько полоненого "кіборга" з Тернополя Ярослава Гав'янця, якого ми раніше просто віддали батькам - перевів на лікування дівчат м. Донецька 30-ть тисяч рублів або 11.100 гривень.

Він подзвонив мені з Києва і сказав, що вони благополучно дісталися, але немає радості в душі, бо забути не може побачене і попросив реквізити збору коштів на лікування дівчат.

А ви кажете, що українці вороги... Ворогами їх хунта зробила за допомогою брехливої пропаганди. Але правда, як сонце, і нехай ЗАРАЗ її закривають хмари, але небо рано чи пізно проясниться".

Як ви думаєте, звідки ці рядки?

З інтернет-спільноти republic_novorossia.

123

Отже, що виходить? Відтворимо хронологію подій.

Батько бійця, який потрапив у полон «ДНР» в донецькому аеропорту, записав відеозвернення до лідера донецьких бойовиків Олександра Захарченка.

Згодом люди Захарченка самі зателефонували йому і сказали, що Захарченко бачив його звернення і готовий здійснити акт доброї волі – віддати сина, але за умови, що з ним приїдуть журналісти трьох столичних телеканалів.

Так і сталося. Полоненого солдата благополучно визволили, а "гуманіст" Захарченко покрасувався перед телекамерами.

Але, якщо вірити тому відео, яке ви побачите нижче, батько полоненого "кіборга" перерахував на рахунок Захарченка... 11 тисяч гривень. То що це - викуп за сина? Чи різка зміна світоглядної позиції?

Словом, дивіться, аналізуйте і самостійно робіть висновок.
Загрузка...