Баскетбольні кроси джордани — найкращі!

gazpostach

Баскетбольні кроси джордани — найкращі!

Початок співпраці

Баскетбольні кросівки Jordan мають дуже багату історію. У далекому 1985 році Майкл Джордан уклав контракт з компанією Nike, яка тоді створила для молодого баскетболіста власну лінію кросівок Air Jordans. Комерціалізація спорту і зростання кількості телетрансляцій, вдалі маркетингові рішення, зоряний статус Джордана як одного з найкращих атлетів планети стало причиною того, що Nike заснувала окремий дивізіон Jordan Brand.

В інтернет-магазині https://sport-discount.com.ua/uk/jordan/ ви можете купити джордани кроси. На сайті представлено широкий вибір баскетбольних кросівок, серед них такі моделі, як:

  • JORDAN 2X3 BQ8737-006;
  • Nike Jordan Eclipse Lea 724368-013;
  • Air Jordan Future Premium 652141-023;
  • Jordan New School 768901-013;
  • Nike Air Jordan Maxin 200 CD6107-006.

Кроси джордани набирають популярність

Довгий час кросівки Jordan були чимось незвичайним, оскільки діяла заборона на використання гравцями кольорового взуття. Перший час компанія навіть платила штрафи Лізі НБА ($5000 за матч) за те, що Майкл Джордан носив кросівки в нестандартній для того часу кольоровій гамі. Зухвалий дизайн і кричущі кольори в результаті перевернули всю взуттєву промисловість.

У середині 90-х з’явилася класична модель Jordan Retro 1. Тимчасовий вихід Майкла з Ліги НБА лише підігрів інтерес до бренду і баскетбольні кросівки Jordan стали одними з найпопулярніших. Наприкінці 90-х моделі стали більш варіативними, забарвлень стало більше і кросівки Air Jordan почали займати окрему нішу в шафах колекціонерів.

Кросівки Jordan: у ногу з часом

Зоряний час кросівок розпочався вже після фінальної відставки Майкла Джордана з Ліги НБА як гравця. Починаючи з 2003–2005 років, взуттєва промисловість набирає обертів і придбати кросівки Jordan прагнуть не тільки баскетболісти і колекціонери, а й люди, які не мають до цього ніякого відношення. Музиканти, актори і різного роду медійні особистості купують кросівки Air Jordan для того, щоб йти в ногу з часом. А пік буму припав на ювілейний 2015 рік, коли легенді Jordan Brand виповнилося 30 років.

Зараз купити кросівки Jordan можна, але не всі моделі залежуються на прилавках. Наприклад, легендарні кросівки Jordan Retro 4, 11, 13 користуються шаленим попитом і черги за ними утворюються за кілька днів до старту продажів. Сам Майкл Джордан заявляє, що кросівки Air Jordan 13 його найулюбленіші, тому їх так складно придбати.

Купити кросівки Jordan Team можна протягом першого місяця після надходження в магазин. Потім полки порожніють і розмірні ряди зменшуються.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)