Бабусю з Підволочиського району судитимуть за те, що била держвиконавця

Бабусю з Підволочиського району судитимуть за те, що била держвиконавця

Стареньку жінку, яка перешкоджала батькові зустрітися з дитиною, судитимуть.

Старша жителька Підволочиського району нанесла кілька ударів державному виконавцю і виштовхнула її зі свого двору. Так жінка не дозволяла батькові бачитися з його донькою, її внучкою.

Кременецькою місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно жительки Підволочиського району, яка здійснила вплив на працівника органу державної виконавчої служби і спричинила йому умисне легке тілесне ушкодження.

   Наприкінці грудня 2018 року, під час чергової спроби батька побачитися із своєю донькою, бабуся неповнолітньої вирішила не підкорятися державному виконавцю, а умисно нанесла їй декілька ударів обома руками в спину, після чого зловила обома руками за руки та виштовхнула її з території свого домогосподарства. Розслідування завершено.
  Санкція ч.1 ст.125 КК України передбачає покарання у виді штрафу до 50-ти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на строк до 200 годин, або виправних робіт на строк до одного року.
                   Санкція ч.1 ст.343 КК України передбачає покарання у виді штрафу до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до одного року, або арешт на строк до 3-х місяців.Загрузка...