Авто розтрощене, а діти тікають у тапочках: у Тернополі п’ятеро підлітків випили й почали шукати “пригоди”

gazpostach

Авто розтрощене, а діти тікають у тапочках: у Тернополі п’ятеро підлітків випили й почали шукати “пригоди”

Минулої ночі доньку тернопільської журналістки Олени Герасименко розбудив страшний звук. Сім’я вирішила дізнатися у чому справа, і була шокована. У їхній паркан врізалася іномарка. В салоні сиділо п’ятеро нетверезих школярів. Хильнувши алкоголю, діти взялися чинити “подвиги”.

Про аварію Олена Герасименко розповіла у соцмережах, аби батьки були уважнішими щодо виховання синів і доньок.

“Сьогодні о 2-ій ночі дочка розбудила мене, почувши надворі страшний звук. Авто в’їхало у наш паркан. Авто розтрощене, пасажири і водій вціліли. А тепер УВАГА – за кермом і в салоні – 5 неповнолітніх дітей, учні 16 років, в стані алкогольного сп’яніння.

Це ласка Божа, що вони живі, неушкоджені, але могла історія закінчитися інакше, 5 хвилин тому на місці зіткнення стояв автомобіль з водієм. З місця події діти вирішили втекти, чоловік їх наздогнав за 500 метрів. Вони були в тапочках.

Виявляється, так проводили хлопці час – зустрілися, вдома нікого не було дорослих, випили і народилася геніальна думка – взяти батьківське авто і покататися. А краще б готувалися до ЗНО. Мораль: пильнуйте дітей, пильнуйте дітей і ще раз пильнуйте дітей!” — написала Олена.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)