Авіапасажири з України не повинні відбувати карантин у Польщі

gazpostach

Авіапасажири з України не повинні відбувати карантин у Польщі

Фото - з мережі Інтернет

Польща скасувала необхідність відбуття 14-денного карантину для всіх, хто прилітає в країну.

Відповідне розпорядження (Dz.U. 2020 poz. 1356) Ради Міністрів Польщі почало діяти з 8 серпня.

Згідно з ним, карантин необхідність самоізоляції або обсервації відмінили для усіх авіапасажирів, які прибувають до Польщі.

Проте, ця країна відновила авіасполучення лише з частиною держав. Зокрема, протягом 29 липня – 11 серпня до Польщі можна літати з*:

  • країн EFTA (Європейського Економічного Простору), ЄС (крім Швеції, Португалії й Люксембургу) та Швейцарії;
  • Австралії, Албанії, Алжиру, Білорусі, Грузії, Канади, Кореї, Марокко, Нової Зеландії, Руанди, Тайланду, Тунісу, Туреччини, України, Уругваю та Японії.

Отож, УСІ громадяни України, яким дозволено перетин польського кордону і які прилітатимуть до Польщі, не зобов’язані перебувати на самоізоляції/обсервації після приземлення.

Це суттєво спрощує процес працевлаштування для українських заробітчан, адже раніше вони могли лише трохи скоротити час карантину або відбувати його в полі.

Нагадаємо, раніше в Польщі створили петицію з проханням скасувати карантин для всіх пасажирів літаків, які прибувають з України, незалежно від їхнього громадянства.

До слова, Україна занесла Польщу в категорію країн червоної зони. А тому особи, які прибувають звідти, повинні відбути 14-денну ізоляцію або здати тест на COVID-19.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)