Аварійність на вул.Чумацькій в Тернополі зменшують облаштовуючи доріжку (Відео)

Аварійність на вул.Чумацькій в Тернополі зменшують облаштовуючи доріжку (Відео)

Нову пішохідну та велодоріжку облаштовують у Тернополі.

У Тернополі вулиця Чумацька стала небезпечною для пішоходів. Люди кажуть, після того як тут зробили дорогу - автівки не зважають на знаки і долають шлях до пляжу з чималою швидкістю. Днями через перевищення швидкості там трапилась смертельна ДТП. Але вже цього року на Чумацькій буде пішохідна і велодоріжка, нагадує "Тернопіль1".
Федору Михайловичу - 82 роки. Незважаючи на поважний вік, тернополянин каже, що часто ходить пішки на Дальній пляж засмагати. Наголошує, що для комфортнішого пересування тут необхідна пішохідна доріжка, оскільки майже весь маршрут доводиться йти узбіччям небезпечної дороги, а інколи взагалі виходити на дорогу.
Спілкуємось з іншими тернополянами, які прямують на відпочинок до водойми. Люди кажуть, після смертельної аварії, яка трапилась тут кілька днів тому, більше дивляться за машинами на цій дорозі.

Нову пішохідну та велодоріжку облаштовують у Тернополі

Нову пішохідну та велодоріжку облаштовують у ТернополіУ Тернополі вулиця Чумацька стала небезпечною для пішоходів. Люди кажуть, після того як тут зробили дорогу - автівки не зважають на знаки і долають шлях до пляжу з чималою швидкістю. Днями через перевищення швидкості там трапилась смертельна ДТП. Проте, вже цього року на Чумацькій з'явиться пішохідна і велодоріжка. Роботи вже тривають, передає Т1 Новини.Федору Михайловичу 82. Незважаючи на поважний вік тернополянин каже, що часто ходить пішки на Дальній пляж засмагати. Наголошує, що для комфортнішого пересування тут необхідна пішохідна доріжка, оскільки майже весь маршрут доводиться йти узбіччям небезпечної дороги, а інколи взагалі виходити на дорогу.Спілкуємось з іншими тернополянами, які прямують на відпочинок до водойми. Люди кажуть, після смертельної аварії, яка трапилась тут кілька днів тому, більше слідкують за машинами на цій дорозі.

Gepostet von Т1 Новини am Freitag, 21. Juni 2019
Загрузка...


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)