Відбулися установчі збори Тернопільського підрозділу «Всеукраїнської асоціації прийомних батьків» (Відео)

Відбулися установчі збори Тернопільського підрозділу «Всеукраїнської асоціації прийомних батьків» (Відео)

Сьогодні відбулися установчі збори зі створення Тернопільського підрозділу «Всеукраїнської асоціації прийомних батьків» на Тернопільщині. На них були присутні 30 усиновлювачів, прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів із Тернополя, Підволочиського, Чортківського, Борщівського, Кременецького та Шумського районів, які одноголосно проголосували за створення підрозділу асоціації в області. Збори відбулись у Тернопільські ОДА.

Зазначу, громадську організацію "Всеукраїнська асоціація прийомних батьків" створив Леонід Лебедєв у 2017 році в Києві. В жовтні цього року зареєстрували підрозділ у Херсоні, у листопаді – в Одесі. Організація налічує 200 учасників, повідомив Леонід Лебедєв.

На Тернопільщині на обліку служб у справах дітей перебуває 971 дитина-сирота та дитина позбавлена батьківського піклування. В області є 113 прийомних сімей та 11 дитячих будинків сімейного типу в яких перебувають 240 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, а також 676 дітей виховуються в сім’ях опікунів та піклувальників.

У прийомні сім’ї на виховання та спільне проживання влаштовано 9 дітей-інвалідів, у сім’ях опікунів, піклувальників виховується 25 дітей з особливими потребами. За цей рік усиновили 17 дітей, із них 4-ри дитини в іноземні сім’ї, повідомив начальник служби у справах дітей Тернопільської обласної державної адміністрації Ростислав Дрозд.
Загрузка...


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)