Архітектори Тернополя – перші серед п’яти сотень в Україні (Відео)

gazpostach

Архітектори Тернополя – перші серед п’яти сотень в Україні (Відео)

Архітектори з Тернополя отримали гран-прі престижного конкурсу за реконструкцію «Циганки».

Архітектори з Тернополя "Urban.Te" виграли у Всеукраїнському конкурсі архітектури та урбаністики. Їм вручили нагороди за реконструкцію набережної "Циганка", інформує "Тернопіль1".
Тернополяни знову перші. Наші архітектори з Urban.Te отримали гран-прі за проект набережної "Циганка" та перше місце в номінації "Ландшафтна архітектура та планування". Такі нагороди отримали на Конкурсі Української Урбаністики. Загалом робіт представили 5 сотень. І тернополян визнали найкращими.

Архітектори з Тернополя отримали гран-прі престижного конкурсу за реконструкцію «Циганки»

Архітектори з Тернополя отримали гран-прі престижного конкурсу за реконструкцію «Циганки»Тернопільські архітектори з Urban.Te виграли у Всеукраїнському конкурсі архітектури та урбаністики. Їх відзначили за реконструкцію набережної "Циганка".Тернополяни знову перші. Наші архітектори з Urban.Te отримали гран-прі за проект набережної "Циганка" та перше місце в номінації "Ландшафтна архітектура та планування". Такі нагороди отримали на Конкурсі Української Урбаністики. Загалом робіт представили 5 сотень. І тернополян визнали найкращими."Протягом року ми працювали над концепцією, над розвитком цієї території. Радилися, обдумували чи ревіталізація занедбаної території є хорошою ідеєю для міста. Все таки недарма ми пропрацювали рік, якщо ми отримали цю нагороду", каже учасник громадської ініціативи Urban.Te Ярослав Брінь.

Gepostet von Т1 Новини am Dienstag, 11. Juni 2019
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)