Чому збаразькі лікарі аплодували Ігорю Мосійчуку (Фото)

gazpostach

Чому збаразькі лікарі аплодували Ігорю Мосійчуку (Фото)

Народний депутат України від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Мосійчук зустрівся з колективом та пацієнтами Збаразької районної лікарні. Під час зустрічі обговорювали недоліки медичної реформи, яку активно впроваджують в нашій державі, проблеми недофінансування галузі охорони здоров'я та інші проблеми сьогодення.

- Наша політична сила доклали усіх зусиль, щоб не дати розглянути і проголосувати вночі 1600 поправок до закону про медичну реформу, - зазначив депутат- Я переконаний, що не можна все ламати через коліно не порадившись з людьми. Потрібно все зважити, провести обговорення з лікарями, громадськістю і розробити проект, який насправді покращить якість медичної допомоги в державі.

Ігор Мосійчук переконаний тільки люди можуть сказати, де найкраще формувати госпітальні округи, куди найзручніше доїхати. Потрібно провести громадські слухання у всіх областях і визначити, які лікарні можуть стати центрами госпітальних округів.

Також депутат зазначив, що у нього і його політичної сили є дуже багато питань до міністра Уляни Супрун. Насамперед, чому вона не відмовляється від канадського громадянства. Якщо вона хоче працювати міністром, то повинна визначитися, громадянкою якої країни вона є.

Ще одним недоліком медичної реформи є акумуляції великою суми коштів у одній структурі - майже 90 мільярдів гривень.

Збаразькі медики та пацієнти закладу ставили питання нардепу. Людей хвилювали проблеми низьких пенсій і зарплат, відтік професійних кадрів за кордон, корупція у владі, відповідальність політиків. Лікар з багаторічним стажем запитала Ігоря Мосійчука, коли нарешті в Україні покращиться життя. Зал зустрів оплесками відповідь нардепа: "Коли Олег Ляшко стане президентом, а я генеральним прокурором".
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)