Антивакцинатори вчергове використали російські посібники для проведення своїх акцій

gazpostach

Антивакцинатори вчергове використали російські посібники для проведення своїх акцій

Як повідомляє «Українська правда» учасники акції антивакцинаторів висловлювали свій протест під стінами Верховної Ради, використовуючи QR-код сайту "Єдиної Росії".

24 листопада кілька тисяч людей прийшли в урядовий квартал Києва на акцію, в ході якої вимагали звільнення лідера антивакцинаторського руху Остапа Стахіва, якого СБУ підозрює в замаху на повалення конституційного ладу. Спецслужбовці раніше заявляли, що заблокували всеукраїнську мережу антивакцинаторів, яку могли фінансувати росіяни.

Люди вигукували "Свободу Остапу Стахіву!" та тримали плакати "ні, біологічному тероризму", "примусова медицина = фашизм" та власне, проти QR-кодів.

Якщо відсканувати перекреслений QR-код із плакатів – можна потрапити на сайт підконтрольної президенту РФ партії "Єдина Росія".

Попередня акція антивакцинаторів пройшла в Києві 3 листопада. За даними сайту «Ліга.нет»  людей на захід збирали структури, наближені до РПЦ. Самі учасники активно використовували плакати, які раніше були помічені на акціях в Росії та Молдові, а одна з організаторів на камеру зізналась в отриманні фінансової допомоги з РФ.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)