У Тернополі хочуть зупинити потік анонімок у міську раду

У Тернополі хочуть зупинити потік анонімок у міську раду

У Тернополі хочуть зупинити потік анонімок у міську раду

У Тернополі хочуть зупинити потік анонімок у міську раду

У випадку підтримки трьома сотнями голосів петиції про оновлення сайту Тернопільської міської ради, поскаржитись туди анонімно більше не вийде - пише  БезТабу.

Тернополяни на сайті Єдиної системи місцевих петицій пропонують оновити розділ «Питання-відповіді» сайту Тернопільської міської ради з деякими змінами. Сьогодні, аби дописати в ньому, достатньо вказати свої ім’я, електронну пошту та тематику повідомлення.

Автор петиції вважає, що цього недостатньо, адже часто тернополяни підписуються як «мама», «бабуся», «мешканець» і так далі. Каже, розділ потрібно оновити так, щоб люди вказували правдиву інформацію про себе з доступом до даних лише модераторам. Окрім того, з можливістю додавання фото та відео.

Для розгляду петиції щодо оновлення розділу «Питання-відповіді» своїми голосами її повинні підтримати щонайменше 300 тернополян.

Втім є підстави вважати, що після того, як персоналізація даних на сайті Тернопільської міської ради запрацює – кількість охочих відкрито повідомляти про проблеми різко зменшиться, адже багато жителів міста цінують розділ «Питання-відповіді» саме за анонімність.

До речі, для вирішення комунальних проблем Тернополя працює сайт «Відкрите місто». Там усі охочі, зареєструвавшись, можуть завантажити текст проблемної ситуації і долучити медіафайли. Далі за роботу беруться модератори – надсилають запити у відповідні структурні підрозділи, а дописувачу залишається чекати на остаточну відповідь.Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)