Андрій Крисоватий та його дружина – під цілодобовою охороною

gazpostach

Андрій Крисоватий та його дружина – під цілодобовою охороною

Фото - з мережі Інтернет

Андрій Крисоватий та його дружина під цілодобовою охороною в лікарні. Замах на життя ректора, нагадаємо, стався 4 вересня, у нього вдома.

Як пише сайт «20 хвилин», доба після вибуху на подвір’ї ректора ТНЕУ Андрія Крисоватого: поліція розшукує підривника та переведена на посилений варіант несення служби. А в університеті максимально посилили охорону та щораз наголошують студентам, як поводитись. Хоча заклад працює в штатному режимі.

– Пацієнта прооперували, – повідомив головний лікар Університетської лікарні Василь Бліхар. – Стан і чоловіка, і дружини важкий, але не критичний. Обоє вже в палаті, яка під цілодобовою охороною, і нікого зі сторонніх туди не пускають.

І Андрій Крисоватий, і його дружина пані Оксана повністю забезпечені усім необхідним, запевнив медик, коли йшлось про медикаменти чи інші потреби. Однак про діагнози – ані слова.

Зловмисника, який підклав подарунковий пакет з небезпечною вибухівкою на подвір’я ректора, поки не знайшли. Поліція переведена на посилений варіант несення служби.

– Частина залучені до патрулювань вулиць та громадських місць, інші проводять оперативно-розшукові заходи для встановлення особи, яка вчинила кримінальний  злочин, – повідомив заступник начальника відділу комунікації Головного управління нацполіції в області Андрій Василик. – Вкотре звертаємо увагу всіх: не піднімайте та не беріть до рук пакети, коробки чи інше. Помітили щось незрозуміле чи «забуте» кимось – телефонуйте 102.

Микола Шинкарик, першй проректор ТНЕУ, запевнив: університет працює в штатному режимі. Триває не лише навчальний процес, а й проводять круглі столи, квести – усе те, що було заплановане раніше.

– Пробуємо в гуртожитках посилити пропускний режим. Надіюсь, що всі  поставляться до цього з розумінням, – повідомив Микола Шинкарик. – Сьогодні до нас звернулась міськрада. Попросили керівників підрозділів зустрітись зі студентами, пояснити все та ще раз наголосити на правилах поведінки. Більше того, сьогодні штаб цивільного захисту пройшов про всіх факультетах. І знову пояснювали студентам, як поводитись. Словом, зосередили увагу на безпеці.

В університеті візуально побільшало охоронців, розповіли як студенти, так і викладачі. Усі, хто мають стосунок до вузу, стривожені. Та бажають швидкого одужання своєму ректору.

– Сьогодні мав змогу відвідати Андрія Ігоровича і Оксану Іванівну у лікарні, – розповів Микола Шинкарик. – В обох є певна динаміка на краще, це вселяє надію, що все буде добре, і вони швидко одужають. Андрій Ігорович – борець, він молодець і сильний чоловік. Кілька хвилин розмовляли. Переказав вітання від усіх та побажання швидкого одужання. Дай Бог, вони швидко повернуться до звичного життя. Колеги щиро дякують і керівництву лікарні, і всьому медперсоналу, хто долучився до порятунку родини Крисоватих.

– Особливе дякую нашим лікарям, вони аси! – наголошує Микола Шинкарик. – Це нам велика допомога в такі хвилини. Ми відчуваємо плече наших друзів – усі ректори дзвонили, пропонували свою допомогу. За ці півтори доби я не спілкувався з байдужими людьми… Тепер все в руках Божих…
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)