Андрій Богданець закликав владу Тернополя напрацювати правила використання електросамокатів

gazpostach

Андрій Богданець закликав владу Тернополя напрацювати правила використання електросамокатів

Народний депутат від «Слуги народу» Андрій Богданець висловив стурбованість щодо відсутності правил керування електросамокатами.
Він закликав владу та операторів сервісів прокату самокатів у Тернополі спільно напрацювати правила користування цим видом транспорту.
– Нові технології – це добре! Нові ініціативи – це класно! Але правила - повинні бути! Нещодавно був свідком, як на пішохідній доріжці у парку Шевченка хлопець на елетросамокаті ледь не збив з ніг дитину.  А днями до мене звернулася жінка з порушеннями зору й поскаржилася, що, через залишені просто посеред тротуару електричні самокати, вона вже декілька разів потрапляла в ризикові для її здоров’я ситуації. Думаю, що настав час міській владі Тернополя та операторам сервісів прокату самокатів сісти за стіл переговорів і напрацювати узгоджені правила користування таким видом транспорту, щоб не створювати незручностей ні для кого, – написав Андрій Богданець.
Він додав, що нещодавно такі правила затвердили у Львові. То ж тернополяни мають добрий приклад і орієнтир.Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)