«Аби вночі дітей не водив і вином не поїв», – Жінка побила відомого священника Тернопільщини

gazpostach

«Аби вночі дітей не водив і вином не поїв», – Жінка побила відомого священника Тернопільщини

Фото - з допису

Знаний на Тернопільщині та за її межами священнослужитель із Лановеччини Олексій Філюк став жертвою рук місцевої жительки Лілії Вдовін, яка після півночі прийшла додому до отця та накинулася на нього.

Як розповідає у групі «Моя Лановеччина» священник, жінка – мати однієї дівчини, яку попередньо пан Олексій знімав на відео під час співання релігійної пісні. На думку отця-блогера, саме відео стало причиною несподіваного візиту матері.

— Cьогоднi за цe вiдeо о 1:30 ночi, мешканка з Лановець у нетверезому стані прийшла до мене до дому і звинуватила мене у всіх смертних гріхах, які лише можуть бути! Сусіди свідки, також попали під "роздачу", і бачили як вона "гупала" мене по плечах та по обличчі, погрожувала фізичною розправою і матюкала і мене і сусідів, поліція після дзвінка зреагувала швидко і за п'ять хвилин жінку у нетверезому стані забрали у лікарню на визначення вмісту алкоголю у крові!! Зараз вона і її подружки розгорнули цілу компанію і роблять мені "рекламу" . Але попри все я дякую Богу за всі випробування, і знаю що диявол не спить, а чатує що б кинути між людей ворожнечу і ненависть! —  зазначив отeць з Тернопільщини.

Тiльки причина розборок – нe зйомка, заявила Лiлiї Вдовiн, яка звинуватила пана Олeкciя в набагато cтрашнiших грiхах, анiж вiдeо з пicнями.

—  Піп Філюк Олексій, який так хоче мене пообговорювати в інтернеті. П...... який вдень і в ночі запрошує до себе до дому малолітніх і не повнолітніх дітей. Не знаю в яких цілях, але точно не так, як священик. Діти і фільми жахів там дивляться, і вино дітям наливає. Як виявилося і взагалі це не священик, який може чогось навчити. Люди, може я чогось не розумію, але що такий старий пердун може мати спільного з малолітніми дітьми? Ще й до того у себе в дома. Це вовк у овечій шкурі,  —наголоcила Лiлiя Вдовiн.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)