7 листопада у Тернополі міліцію замінить поліція

gazpostach

7 листопада у Тернополі міліцію замінить поліція

V44ge1UBZbkІз 7 листопада в Україні не буде старої міліції, її замінить нова поліція.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, пише "УНІАН".

Він пояснив, що відбудеться не просто переатестація кадрів, а найважливіше – перезавантаження нових смислів. Аваков зазначив, що нині в містах можна побачити нову патрульну поліцію, але реформувати необхідно і кримінальний блок, створити корпус раптового дії (спецназ), оновити підрозділи дільничних, експертів, слідчих.

Міністр зазначив, що темпи створення поліції достатньо високі, але вони мають відповідати фізичним, законодавчим і матеріальним можливостям. Він зауважив, що реформа має підтримку уряду і президента. До кінця року на поліцію передбачено спрямувати ще близько 140 млн грн (відповідні зміни до держбюджету має внести парламент).

За словами міністра, необхідну допомогу і підтримку українським колегам надають іноземні партнери з США, Канади, Японії, Європейського Союзу.

«На кінець року в Україні буде 6–7 тис. поліцейських, усього працівників близько 152 тис., тобто ви маєте розуміти рівень роботи, який треба проходити», – сказав Аваков.

Він також зазначив, що це не означає всіх, зокрема і найкращих співробітників, «під ніж», головне – перезавантаження смислів.

«Ми робимо все правильно, але від вас просимо підтримки реформ», – наголосив міністр внутрішніх справ.

Він зазначив, що всі процеси реформування запускаються цього року, але до кінця року вони не завершаться.

Перший заступник міністра Ека Згуладзе уточнила, що буде проведено кадровий аудит працівників системи МВС. Оцінюватимуть не тільки кваліфікацію працівників, а й моральні якості.

Нагадаємо, що 14 жовтня у Тернополі розпочався прийом анкет до патрульної поліції. Планують набрати 200 поліцейських. Конкурс триватиме до 4 листопада.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)