Росія хоче визнати символіку ОУН нацистською

gazpostach

Росія хоче визнати символіку ОУН нацистською

завантаження (1)Держдума Росії прийняла у першому читанні законопроект, яким фактично прирівнює символіку та атрибутику Організації українських націоналістів до нацисткої символіки. Про це повідомляється на сайті Держдуми РФ.

"На даний час екстремістська і нацистська діяльність пропагується за допомогою атрибутики і символіки організацій колабораціоністського характеру, що є однією з найнебезпечніших погроз конституційному ладу і безпеці держави. Зокрема, у державному перевороті в Україні активно брали участь організації, що використовують символіку й атрибутику організації українських націоналістів С.Бандери. Послідовники зазначеної організації закликають до геноциду, в тому числі, російського народу", - йдеться у записці пояснення до законопроекту.

У зв'язку з цим пропонується внести до статті 20.3 Кодексу ФР про адміністративні правопорушення зміни, що передбачають заборону пропаганди і публічної демонстрації нацистської атрибутики або символіки чи публічної їх демонстрації, а також атрибутики чи символіки організацій, що співпрацювали з фашистськими організаціями і рухами.

Зокрема, пропаганда такої символіки тягне за собою накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі від однієї тисячі до двох тисяч рублів або адмінарешт на термін до п'ятнадцяти діб.

Джерело: Укрінформ
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)