Як вибрати хороші саджанці троянд

gazpostach

Як вибрати хороші саджанці троянд

Троянди вимагають уваги та догляду, але, не дивлячись на це, користуються величезною популярністю. Якщо будинок оточений пишними трояндами, значить, в ньому живуть любов, турбота і вміла господиня. Компанії «Дім і Сад» зробила розведення троянд доступним для більшості садівників: як досвідчених, так і початківців.

Рецепт ідеального розарію для вашого саду:

  • недорогі якісні саджанці найкращих сортів;
  • засоби по догляду;
  • поради досвідченого консультанта.

Де краще купувати саджанці троянд

Варто сказати, що в такому хорошому стані, як на domicad.com.ua, саджанці троянд продаються далеко не скрізь. Наприклад, в продуктових супермаркетах немає відповідних умов для зберігання саджанців, і вони часто стають непридатними, поки лежать в торговому залі.

Місце зберігання рослин має бути спеціально обладнане, щоб там можна було зберігати саджанці троянд більше місяця, оскільки для них створюється оптимальний режим температури і вологості.

Як вибрати хороші саджанці

Перш за все, зверніть увагу на сорт. Потрібно не тільки оцінити фотографію квітів, але і прочитати інформацію на упаковці. Щоб кущ добре виглядав в саду, необхідно вдало вибрати для нього місце. Для цього визначіть, якими будуть розміри дорослої рослини за висотою й шириною. Розмір та форма куща троянди залежать від сорту.

Постарайтеся вибрати саджанець зі сплячими бруньками, а якщо пагони вже почали рости, то бажано, щоб вони не були занадто довгими.

Добре, якщо саджанець має кілька гілочок, симетрично спрямованих в різні боки. Така рослина відразу почне розвиватися рівномірно, і формування гармонійного куща займе менше часу.

Як доглядати за саджанцями до посадки

Після покупки зазвичай доводиться більше місяця зберігати саджанці троянди у домашніх умовах. Зазвичай до цього часу на них починають відростати молоді пагони.

Поки пагони невеликі, можна тримати саджанці в овочевому відсіку холодильника. У прохолодних умовах вони ростимуть дуже повільно, а коріння не буде пересихати. Нерідко в такому стані саджанець вдається зберегти до моменту висадки в саду. Але потрібно пам’ятати, що в закритому приміщенні, і тим більше в темному місці, троянда формує дуже ніжні пагони. Перед посадкою саджанці потрібно буде поступово привчати до сонця і відкритого повітря.

Більш надійний спосіб зберегти рослину — відразу після покупки пересадити її в горщик і вирощувати на заскленій лоджії або на прохолодному підвіконні.

Одночасно з покупкою саджанця слід придбати усе необхідне для догляду за ним, зокрема:

  • недорогий контейнер для тимчасової посадки;
  • родючий ґрунт;
  • добрива;
  • засоби захисту і профілактики.Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)