У мешканки Тернопільщини із печі украли пенсію

gazpostach

У мешканки Тернопільщини із печі украли пенсію

Фото - з мережі Інтернет

Мешканка села Бурдяківці, покидаючи домівку, заховала ключ від будинку у банку біля дверей. Коли ж за декілька годин повернулася – зрозуміла, що в хаті побували непрохані гості, а зі сховку зникли усі гроші.

 Шість тисяч гривень, як сподівалася їх власниця були надійно сховані в несправній електропечі. Однак умілі злодії знайшли їх і там. Чемно закрили двері та зникли. Потерпіла звернулася до поліції, правохоронці встановлююсть усі обставини.
Вкотре застерігаємо - покидаючи оселю навіть на декілька хвилин, особливо у селі, закривайте двері і забирайте ключі з собою. Сховки під килимком, горщиком з квітами чи під підвіконням давно відомі усім зловмисникам. Там шукають у першу чергу.
А вже в помешканні злодії насамперед перевіряють шафи з одягом, зазирають під матраци та під скатертини на столі, перевіряють мішки і банки з крупами і навіть залазять до печей і електродуховок. Тому зберігати у такий спосіб готівку не варто. На жаль, більшість пенсіонерів саме у такі сховки  складають кровні пенсійні. Попередьте про такі неприємності своїх родичів, котрі живуть у сільській місцевості, розкажіть, що не слід довіряти і незнайомим, які просяться до хати продаючи якийсь крам, пропонують допомогу або хочуть зняти родинні прокляття.Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)