Результати пробного ЗНО вже відомі

Результати пробного ЗНО вже відомі

З результатами пробного ЗНО учасники можуть ознайомитися на сайті.

Вже відомі результати пробного зовнішньо-незалежного оцінювання, яке складали цього року. Переглянути отримані бали абітурієнти можуть у своїх особистих кабінетах, інформує "За Збручем".

Всього в нашій області пробне ЗНО склали 4232 бажаючі, майже 2000 з них - мешкають в Тернополі. Здавали тести в 24-х пунктах тестування.

"Тестування оцінюється за рейтинговою шкалою 100–200 балів і критеріальною шкалою  1–12 балів. У своїх особистих кабінетах учасники пробного ЗНО можуть переглянути і завантажити картки результатів. Є змога самостійно визначити кількість набраних балів  за  рейтинговою і критеріальною шкалами за виконання тесту пробного ЗНО з певного предмета. Оскільки в розділі "Пробне ЗНО" є таблиці переведення тестових балів, - пояснює відповідальний за організацію ЗНО на Тернопільщині Юрій Шайнюк.

Загалом для участі в основній сесії ЗНО на Тернопільщині зареєструвалося більше 9000 абітурієнтів. Усі 11-тикласники складатимуть ЗНО з української мови та літератури. Близько 6 тисяч абітурієнтів обрали історію України, понад 2 тисячі – математику.
Загрузка...