Хресну ходу в Тернополі можна буде дивитися онлайн

gazpostach

Хресну ходу в Тернополі можна буде дивитися онлайн

Пряму трансляцію Хресної ходи в Тернополі вестиме "Тернопіль1".

В неділю, 14 квітня, центральними вулицями Тернополя пройде загальноміська молитовна Хресна хода, яку очолить Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Кир Василій Семенюк. Пряму трансляцію цієї події можна буде переглянути на телеканалі «Тернопіль1».

Маршрут Хресної дороги  пролягатиме від Архикатедрального собору вздовж вулиці Руської до Театрального майдану , далі вулицею Листопадовою віряни повернуться до храму. Символічний дерев'яний хрест, як символ земних страждань Ісуса від стації до стації почергово нестимуть представники духовенства, влади, волонтери, учасники АТО.

«Вже традиційно, щороку, в одну з неділь Великого посту в Тернополі проходить Хресна дорога. Це одна з найбільших духовний подій міста у році. Головним її змістом є молитва», - каже Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Кир Василій Семенюк.

Хресна Дорога - шлях, який Ісус Христос пройшов на Голгофу, де був розп’ятий на хресті, віддавши життя заради спасіння усього людства.  У Католицькій Церкві вона символізується у вигляді 14 стацій. Під час Хресної ходи в Тернополі люди роздумуватимуть над Хресною дорогою Ісуса Христа: читатимуть страсні Євангелії, виконуватимуть духовні пісні, складатимуть спільну молитву за мир і цілісність України.

«Впродовж 3-х годин тернополяни які не зможуть взяти участі в Хресній дорозі, матимуть можливість долучитися до спільної молитви, переглянувши пряму трансляцію на телеканалі «Тернопіль1» та в соцмережаж», - каже шеф-редактор телеканалу Леся Маньковська.

Священнослужителі української греко-католицької церкви запрошують до спільної молитви усіх християн, незалежно від конфесії.

Пряму трансляцію Хресної дороги у Тернополі можна буде побачити на телеканалі «Тернопіль1». Початок в неділю, 14 квітня, о 16 годині.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)