Бюджет, освіта, охорона здоров’я й ЖКГ: у Тернополі депутати розглянули більше двох сотень важливих питань

gazpostach

Бюджет, освіта, охорона здоров’я й ЖКГ: у Тернополі депутати розглянули більше двох сотень важливих питань

Гучні заяви та додаткове фінансування. На 39 сесії тернопільської міської ради депутати розглянули понад 200 проєктів. Серед них значна частина спрямована на покращення благоустрою в місті, розвиток освіти та спорту. За 5 годин роботи депутати встигли не лише попрацювати, а й посваритися. Про це у сюжеті Т1 Новини.

Понад 200 проєктів розглянули на 39 сесія тернопільської міської ради сьогодні. Серед головного внесення змін до бюджету тернопільської громади на 2019 рік. Додаткові кошти направлять на утримання закладів освіти, охорони здоров’я та житлово-комунального господарства. Це зроблять за рахунок збільшення дохідної частини бюджету. Міський голова Тернополя каже, лише на ремонти закладів освіти та нове обладнання планують виділити понад 3,5 млн. гривень.

"Бюджет перевиконується і в нас є можливість розподіляти додаткові кошти на найголовніші проблеми міста. Завдяки рішенню, яке прийнято сьогодні, збільшиться дохідна частина бюджету міста Тернополя на 36 млн 531 тисяч гривень і одразу ці кошти розподілили на ті головні потреби, з якими зверталися тернополяни", - каже міський голова Тернополя Сергій Надал.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)