Богдан Яциковський: Боротьбу з корупцією треба починати на місцях

Богдан Яциковський: Боротьбу з корупцією треба починати на місцях

З ініціативи лідера фракції Радикальної партії  Олега Ляшка в Тернопільській обласній раді Богдана Яциковського та очільників інших фракцій у місцевому самоврядуванні краю відбулося третє пленарне засідання п’ятої сесії Тернопільської облради шостого скликання.

Одним із основних питань її порядку денного було прийняття звернення до глави держави, а також керівників уряду, Генпрокуратури, НАБУ та НКРЕКП щодо неприпустимості встановлення для населення щомісячної абонентської плати за підключення до системи газопостачання. Навіть дізнавшись, що в ці ж хвилини Національна комісія з державного регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг скасувала його, депутати  таки проголосували за відповідне звернення до найвищих державних інстанції, аби унеможливити тарифне ярмо для українського народу в майбутньому.

Голова фракції Радикальної партії Олега Ляшка в облраді Богдан Яциковський, який першим поінформував сесію про скасування сумнозвісного рішення, зазначив, що не варто заспокоюватися від поступок НКРЕКП: «Є інформація, що Національна комісія з державного регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг під тиском народних депутатів від Радикальної партії Олега Ляшка у повному складі пішла до свого очільника Дмитра Вовка і заставила скасувати абонплату. Дякую усім, хто доклався до проведення позачергової сесії з цього питання. Сумнозвісне рішення Нацкомісії скасоване, але я прошу колег-депутатів проголосувати за відставку усіх членів НКРЕКП. За те, що вони намагалися затягнути у чергове тарифне ярмо український народ».

Сесія 50 голосами із 54 прийняла відповідне звернення, згідно з яким вимагає від Перезидента України, Генпрокуратури, НАБУ та НКРЕКП вжити відповідних заходів, які унеможливлять повторне введення абонплати за газопостачання, відправити у відставку весь склад Національної комісії з державного регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг і в першу чергу її голову Дмитра Вовка, а також знизити тарифи на газ та комунальні послуги. У цьому ж зверненні депутати облраи вимагають від Генпрокуратури та НАБУ провести всебічне розслідування діяльності членів НКРЕКП і притягнути винних до відповідальності. Після цього окремі з представників депутатського корпусу облради намагалися для власного ж піару, саме в цей момент було поновлено трансляцію пленарного засідання на каналі ТТБ, заполітизувати розгляд наступних питань порядку денного.

Для поновлення ефективної діяльності сесії, Богдан Яциковський запропонував колегам більше уваги приділяти саме Тернополю і Тернопільській області: «Під тиском суспільства та Радикальної партії Олега Ляшка НКРЕКП скасувало своє грабіжницьке для українського народу рішення. Але ті люди, які його приймали наразі ще залишилися на на своїх посадах. Ми вимагаємо, щоб подав у відставку «Вовк в овечій шкірі». І наголошую увагу усього депутатського корпусу, що такі «вовки» є і в нашій області. Нам треба «Вовків в овечих шкірах» повиганяти не лише із столиці, а й з Тернопілля».

Нестор МОРОЗЕНКО.
Загрузка...


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)