Інтелігенція закликає опозицію визначитись з єдиним кандидатом

gazpostach

Інтелігенція закликає опозицію визначитись з єдиним кандидатом

порошенкоПредставники громадськості, письменники, політологи, науковці звернулися до лідерів парламентської опозиції Арсенія Яценюка, Віталія Кличка, Олега Тягнибока, а також до Петра Порошенка із закликом обрати єдиного лідера для напрацювання подальших дій опозиції.

Як йдеться у поширеному її підписантами зверненні, нинішній режим узурпував владу і заблокував всі шляхи правового і демократичного вирішення суспільно-політичного конфлікту. Плани панівного режиму в Україні і Кремлі очевидні: "зачистка" демократії в Україні та її поневолення, передає "Радіо Свобода".

"Їх політтехнологічним сценаріями протистоїть натхненна сила Майдану - досить організована, щоб не створити враження "анархії і хаосу", але і занадто вразлива, оскільки не очолена єдиним політичним керівництвом", – йдеться у зверненні.

"У цих умовах вам, лідерам опозиції, і далі вести неоголошену передвиборчу кампанію з прицілом на 2015 рік – злочинно. Волею Божою всі ви визнані політичними лідерами, кожен з яких підтримує певний сегмент протестного поля України. Мудрість і професіоналізм політичної еліти України будуть оцінювати за тим, чи вдасться їй подолати спокусу отаманщини і об'єднати згадані сегменти в одну стратегічно мобілізовану протестну "армію". Ця "армія" може мати структурно відмінні "полки" – "полководець" натомість має бути один. Не кандидат в президенти, а єдиний лідер опору диктатурі. Сьогодні настав момент істини: ви або зможете вибрати серед себе єдиного лідера, забезпечивши йому виконавчий послух своїх команд, або змушені будете зійти зі сцени", – йдеться у зверненні.

Документ підписали В'ячеслав Брюховецький, Тарас Возняк, Ярослав Грицак, Євген Захаров, Йосип Зісельс, Мирослав Маринович, Олександр Пасхавер, Мирослав Попович і Сергій Жадан.
Джерело: gazeta.ua
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)