50 квартир планують купити для бійців з Тернопільщини

50 квартир планують купити для бійців з Тернопільщини

soc_jutlo-300x298У Міністерстві оборони України оголосили конкурс на закупівлю житла для військовослужбовців у Тернопільській області. Всього пропонують 25 квартир первинного ринку та стільки ж квартир вторинного ринку. Ціна не повинна перевищувати 4934 гривень за метр квадратний.

Про це під час апаратної наради під керівництвом першого заступника голови Тернопільської облдержадміністрації Іван Крисака повідомив директор департаменту архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та енергозбереження ОДА  Володимир Харченко.

«Ми провели моніторинг цін на житло в Тернополі, — зауважив він. – Середня ціна на квартиру без ремонту — 7-8 тисяч за метр квадратний. За умовами конкурсу військовослужбовцям мають надавати готове для проживання житло. А середня ціна квартири «під ключ» у нашому місті становить у межах 9-ти тис. грн/м.кв. Військовослужбовці готові додати власні кошти, щоб отримати квартиру. Також доплатити можна за рахунок місцевого бюджету. Та на такі варіанти у Міністерстві не погоджуються».

Із приводу цього проведуть нараду з головними забудівниками та військовослужбовцями, де обговорять можливі варіанти корективи умов конкурсу та шляхи подальших дій.

«Конкурс за такими умовами провести у Тернополі неможливо. Уже неодноразово практикували випадки, коли учасники доплачували свої кошти, — зазначив Іван Крисак. — Тож потрібно підготувати обгрунтовані пропозиції стосовно змін умов конкурсу та відправити їх у Міністерство оброни України для розгляду».

infoprostir.te.ua
Загрузка...


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)