Інколи справа в людині, але є знаки Зодіаку, які більше схильні до того, щоб витягувати з навколишніх енергію, про них і розповімо:

Козеріг

Козеріг при зустрічі оптимістично і з запалом розповідає про свої труднощі та про те, як блискуче він їх подолав. Співрозмовник в цей момент відчуває себе невдахою, адже йому не доводиться щодня боротися зі стількома ворогами і мінливостями долі, інформує Ukr.Media.

Риби

Повільність і пасивність Риб заражає. Коли вони перебувають у розслабленому стані, це передається оточуючим. Як тільки співрозмовник розуміє, що половина сказаного Рибами — це мрії і плани, які не обов'язково збудуться, діалог стане вимотуючим і безглуздим. Зовсім інакше складається спілкування з Рибами у веселому розташуванні.

Водолій

Водолій має невгамовну енергію, яка поглинає всі сфери його життя, а також інтереси знайомих, плани родичів. Водолії обізнані про все і скрізь хочуть взяти участь. Розтративши внутрішню енергію, вони піддаються поганому настрою і починають «підживлюватися», спілкуючись з оточуючими. У такому стані їм корисний відпочинок для відновлення сил або медитація, інакше своїм поганим настроєм вони заражають інших, провокуючи конфлікти.

Скорпіон

Спілкування зі Скорпіонами забирає багато сил, якщо вони налаштовані неприязно або підозріло. Скорпіон тестує малознайому людину, задаючи неоднозначні питання і пронизуючи вивчаючим поглядом. Іноді співрозмовник почуває себе, як студент на іспиті. Такий діалог сильно вимотує, адже доводиться думати над кожною фразою, щоб необережним словом не втратити розташування Скорпіона.

Близнюки

Товариськість Близнюків дозволяє їм вести відразу кілька паралельних розмов і легко перебудовуватися з однієї теми на іншу. Але співрозмовник не завжди готовий отримувати такий обсяг інформації і емоційно реагувати на кожну новину. При спілкуванні доводиться важко інтровертам з-за того, що Близнюкам потрібен емоційний відгук. Але не простіше і екстравертам: вони не реалізують свою потребу в спілкуванні, тому що їм доводиться слухати Близнюків.

Є люди, спілкування з якими краще замінити спільною творчістю чи ділом: так втома буде не без причини.