5 лютого тернополяни чекають Тамару Гвардцителі

gazpostach

5 лютого тернополяни чекають Тамару Гвардцителі

ТамараКонцерт народної артистки Грузії та Росії відбудеться у Тернопільському драматичному театрі 5 лютого.

"Іноді мені складно сказати, де закінчується сцена і починається життя, - розповідає про свою творчість Тамара Гвердцителі. – Буває, що на сцені так добре, що мені не хочеться завершувати концерт".

Співачка виступатиме перед тернополянами у супроводі оркестру TG band. Зараз Тамара Гвердцителі багато часу проводить в Україні, адже вона буде зірковим тренером нового сезону пісенного шоу "Голос країни".

"Мої концерти, як правило, - імпровізація, - зазначає Тамара Гвердцителі. – Та саме імпровізацією кожен мій концерт унікальний. Адже концерт, це не тільки артист на сцені, а глядацький зал, енергетика, яка з’єднує в єдине ціле артиста і глядача. Глядач порине в атмосферу сольних творів, почує відомі та нові пісні".

В доробку найтитулованішої грузинської співачки – півтора десятка альбомів та кілька ролей у кіно. "Золотий" голос Грузії виконує пісні кількома мовами: грузинською, російською, українською, івритом, французькою, англійською та італійською.

"Я неймовірно вдячна вам, моїм глядачам, за розуміння і любов, - додає Тамара Гвердцителі. – Коли я виходжу на сцену, відчуваю тепло ваших душ та биття сердець. І я співаю для вас, віддаючи свої пісні та музику. Все, що мені дав Бог, - я рада передати вам!"

Джередо:20 хвилин

 
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)