5 фактів про добру піцу, яких ви не знали

gazpostach

5 фактів про добру піцу, яких ви не знали

Піца — улюблена страва мільйонів оповита міфами, про які розповів піцейола тернопільської “Фабрики піци”.

1. Піца - це здоровий фастфуд. Попри існуючий міф щодо фастфудів — справжня італійська піца належить до простих, поживних і корисних “фастфудів”. Зрештою, італійці регулярно входять до 5-ки націй з найздоровішим харчування. Італійці люблять піцу, але залишаються стрункими. Весь секрет у якісних складниках, - пояснює піцейола (так називають майстра піци у Італії) тернопільської “Фабрики піци”. Головне обрати свіжі та якісні продукти для начинки, обрати правильне борошно та правильно приготувати тісто.

2. Італійське борошно найкраще для піци. Італійське борошно з твердих сортів пшениці найкраще підходить для справжньої доброї піци. На “Фабриці піци” пояснюють — тісто виходить тоншим і смачнішим. Окремі виробники нехтують цим фактом, бо італійське борошно утричі дорожче за аналоги. Але, як стверджує професійний піцейола та гості, котрі пробували піцу з італійського борошна — воно того варте, бо така піца є “легшою на шлунок” і просто смачнішою.

3. Справжню піцу роблять руками. Мало, хто знає, але найкращу основу для піци роблять руками без використання різноманітних “додаткових засобів”. У середовищі професійних майстрів піци — використання качалки або ж спеціальних механічних засобів для створення основи піци вважається “поганим тоном”. При ручному приготуванні тісто виходить тоншим, а кожен гість отримує свій унікальний і неповторний витвір кулінарного мистецтва. Адже він виготовляється в одному екземплярі.

4. Італійська піч — запорука правильного випікання. Найкраще обладнання для випікання піци виробляють в Італії. Пояснюється цей факт просто. За деякими даними піцу на території Італії почали випікати ще до нашої ери. Зокрема поширення популярності піци пов’язують з римським полководцем Луцієм Лукулом. Крім справ державних давній римлянин люби побенкетувати і особливо любив страву, що нагадувала сучасну піцу. Ну а у 1843 році про піцу, як поширене явище, писав Олександр Дюма, славнозвісний автор “Трьох мушкетерів”. Тож не дивно, що саме італійці мали найбільше досвіду з приготування піци. Сучасне італійське обладнання підтримує температуру 350 º, а піца з італійської печі виходить особливо смачною.

5. Найкраще їсти піцу теплою разом з сім’єю та дітьми або друзями. Опитування показують — майже 57 % українців найчастіше люблять їсти піцу у колі сім’ї, а понад 43 % -разом з друзями. При цьому роблять це, як вдома так і у спеціалізованих закладах піцеріях. Піца — це страва для теплої компанії, веселих розмов і приємного відпочинку. Тому найкраще смакує тепла піца безпосередньо у закладі, або привезена кур’єром.

Робимо людей щасливими — так звучить місія “Фабрики піци”. Тому тут кожна піца — виготовлена дбайливими руками майстра, з італійського борошна та випечена в італійській печі.

Для зручності клієнта:

Безкоштовна доставка за телефоном — 098 550 20 55.

Щопонеділка - кожна друга піца за половину ціни.

Кожна 8-ма піца - безкоштовна.

13 червня  -  “Фабрика піца” відкриває новий заклад на БАМі (вул. Петлюри 10) з великою ігровою зоною для дітей, лабіринтами і звичайно ж оригінальними піцами з чудовим смаком.

Тож лишається лише подарувати собі друзям та близьким трошки щастя.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)