4 лютого вперше у Тернополі відбудеться зустріч у форматі «Чоловіки для Жінок»

gazpostach

4 лютого вперше у Тернополі відбудеться зустріч у форматі «Чоловіки для Жінок»

Вперше у Тернополі відбудеться зустріч у форматі «Чоловіки для Жінок». Захід організовує Українська Платформа «Жінки в Бізнесі». Гостей чекає зустріч із засновницею Платформи Надією Лисецькою, підприємницею та Президенткою @Business People Club та Ольгою Навроцькою очільницею регіонального представництва Жінки в Бізнесі у м. Тернопіль – власницею ТМ Fruit Art Home Jam.

Спеціальним гостем вечора буде президент Українського бюро винограду і вина, член Європейської асамблеї професіоналів вина та засновник сімейної виноробні «Колоніст» Іван Плачков. Він розповість про те, як досяг успіху, ділитиметься власним досвідом. Родзинкою вечора стане дегустація палітри вин «Колоніст».

«Українська Платформа Жінки в Бізнесі - об'єднує жінок-підприємиць, представниць жіночих бізнес-асоціацій та менторів для розвитку і навчання, генерування нових ідей та реалізації спільних проєктів. Сподіваюся, що гості заходу почерпнуть для себе чимало цікавого, сповняться натхненням на нові задуми та розвиток і, звичайно, отримають насолоду від дегустації смачного вина», - каже Ольга Навроцька.

Зустріч розпочнеться о 18.00 год. у ресторані «Garden Hall». Де можна придбати квитки та за детальнішою інформацією про подію дивіться тут: https://www.facebook.com/events/519634748983285/?ti=ls
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)