21 проект на Тернопільщині профінансують коштом ДФРР

gazpostach

21 проект на Тернопільщині профінансують коштом ДФРР

У Тернополі відбулося засідання комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися коштом державного фонду регіонального розвитку.

На 2022 рік Тернопільській області відповідно до прогнозного обсягу коштів Державного фонду регіонального розвитку передбачено 352,9 млн гривень.

У результаті оцінювання інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку було проведено оцінювання 46 проектів. Оцінювання здійснювали 15 членів регіональної комісії, що максимально забезпечило об’єктивність та неупередженість при виборі того чи іншого проекту.

Для реалізації 8 перехідних проектів, перелік яких регіональна комісія затвердила на попередньому засіданні, з ДФРР буде спрямовано 156,3 млн гривень.

Решту коштів обсягом 196,6 млн гривень буде спрямовано на реалізацію 21 проекту, які за результатами голосування набрали найбільшу кількість балів та стали переможцями конкурсного відбору.

Затверджений засіданням перелік таких проектів на 2022 рік у найкоротші терміни, разом з усіма передбаченими документами, буде поданий на розгляд Мінрегіону.

Джерело
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)