2021-й стане для Тернопільщини роком масштабних дорожніх проєктів

gazpostach

2021-й стане для Тернопільщини роком масштабних дорожніх проєктів

До кінця року за програмою «Велике будівництво» буде збудовано та відремонтовано 6,5 тисяч км доріг по всій країні.

Серед головних дорожніх проєктів - траса М-30 довжиною 1 400 км, яка стане найдовшою в країні і зв'яже Захід і Схід України.

Ділянка майбутнього автошляху М-30 Стрий – Ізварине в Тернопільській області проходить від меж Івано-Франківщини та Хмельниччини через Тернопіль. Від обласного центру до межі Хмельницької області її лагодили 2018 року. А от від Тернополя через місто Бережани до меж Івано-Франківської області цей автошлях не знав ремонту ще з 1990-х років. Тому ця ділянка – перший новий об’єкт «Великого будівництва» у 2021 році на Тернопільщині.

Як зазначає голова ОДА Володимир Труш, довгоочікуваний ремонт дороги М-12 між Тернополем та Бережанами стартує цього місяця. Уже укладений договір з підрядною організаціє.

«Цьогоріч у рамках програми «Велике будівництво» ми відремонтуємо 47 км відрізка дороги М-12, який не знав ремонту майже 30 років. Уже підписано угоду з підрядною компанією Onur. Заплановано, що ремонтні роботи стартують з другої половини березня», - каже голова ОДА Володимир Труш.

Поточний середній ремонт цієї діляник включатиме: укріплення ділянки за допомогою регенерації основи, вирівнювального шару крупнозернистого асфальтобетону та фінішного шару зі щебенево-мастикового асфальтобетону. Аналогічний вид ремонту проведено від Тернополя до Підволочиська, до Кременця, Чорткова і його переваги водії вже могли помітити

Також на відремонтованій ділянці встановлять перший у регіоні майданчик для Зважування-в-русі.WiM. Цей комплекс проводитиме автоматичне зважування великогабаритного транспорту. Адже як наголосив голова ОДА, важливо не лише відремонтувати дороги, а й їх зберегти.

Додамо, що 136 км автошляхів відновлено у 2020 році, що є більше ніж за попередні 10 років. Цьогоріч же заплановано відремонтувати ще 269 км доріг.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)