• Останні
  • У тренді

Голова обласної ради Віктор Овчарук: ще раз наголошую – йдеться не про політику, йдеться про виживання комунальних закладів і наших краян!

26.08.2020
Тернопільські музичні вечори

Від класики до естради: у Тернополі стартував марафон благодійних концертів «Тернопільські музичні вечори»

15.05.2026
У районі Тернопільського ставу

ДТП біля ставу: у Тернополі мотоцикліст зіткнувся зі “швидкою”

15.05.2026
мурка

Із поліції – на передову: історія «Мурки», яка стала операторкою важких дронів

15.05.2026
переховувався від служби

Вісім років у бігах: у Тернополі засудили контрактника-дезертира

15.05.2026
Вишиванка — код нації

«Вишивані крила України»: Тернопіль готується до великого фестивалю у сквері Чорновола

15.05.2026
удар по києву

У Києві завершили пошуково-рятувальну операцію після удару РФ: загинули 24 людини, серед них – троє дітей

15.05.2026
друге місце у Вищій лізі

Тернопільський «Альянс» став віцечемпіоном України з флорболу

15.05.2026
затримали 44-річного водія вантажівки

На Тернопільщині патрульні відсторонили від кермування нетверезого далекобійника

15.05.2026
День кар’єри

У ЗУНУ відбувся День кар’єри

14.05.2026
гандболістки «ЗУНУ-Енерго»

Срібний тріумф у Рівному: гандболістки «ЗУНУ-Енерго» — віцечемпіонки України!

14.05.2026
ліквідації наслідків надзвичайних подій

На Тернопільщині вогнеборці ліквідували дві великі пожежі у громадах

14.05.2026
Літературник

Поезія та музика неба в парку Сопільче: тернополян кличуть на творчий вечір до Дня вишиванки

14.05.2026
П’ятниця, 15 Травня, 2026
Газета Місто! Там, де ти живеш!
Співпраця
  • Новини
  • Тернопіль
  • Твоє місто
    • Бережани
    • Борщів
    • Бучач
    • Заліщики
    • Збараж
    • Зборів
    • Копичинці
    • Кременець
    • Ланівці
    • Монастириська
    • Підгайці
    • Почаїв
    • Скалат
    • Теребовля
    • Хоростків
    • Чортків
    • Шумськ
  • Україна / Світ
  • Теми
    • Події
    • Суспільство
    • Політика
    • Кримінал
    • Економіка
    • Освіта
    • Спорт
    • Культура
    • Особистості
    • Релігія / Духовність
    • Смачного!
    • Життя
    • Здоров’я / Краса
    • Господарка
    • Стосунки / Сім`я
    • Історія / Туризм
    • Авто
    • Цікаве
  • Статті
  • Блоги
  • Війна з рф
Немає результату
Переглянути всі результати
Газета Місто! Там, де ти живеш!
Немає результату
Переглянути всі результати

Голова обласної ради Віктор Овчарук: ще раз наголошую – йдеться не про політику, йдеться про виживання комунальних закладів і наших краян!

Опубліковано Оксана Горобець
26.08.2020

Шосте засідання чотирнадцятої сесії обласної ради видалося вельми цікавим. Попри деякі намагання унеможливити його проведення засідання все-таки відбулося. Адже напередодні сорок чотири депутати запевнили у своїй присутності на ньому, на жаль, взяли участь значно менше. Хочу подякувати тим, котрі виконали свій депутатський обов’язок.

Під час пленарного засідання  двадцятого серпня нам вдалося розповісти про ті катастрофічні проблеми, що утворились нині в області. Я ще раз звертаюся до голови облдержадміністрації, до її керівників: вирішення  питання міститься у розблокуванні виконання рішень облради щодо змін до обласного бюджету на 2020 рік, прийнятих шостого липня поточного року, потім повторно 11 серпня, від реалізації яких напряму залежить  життєдіяльність комунальних установ та самих краян.

ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ТАКОЖ

Тімур Міндіч

Фігурант гучного скандалу Міндіч був з візитом у Тернополі

07.05.2026
мобільна гінекологічна бригада

На Тернопільщині мобільна гінекологічна бригада провела понад 260 обстежень за місяць

02.05.2026

Очільник ОДА мотивує свою відмову виконувати рішення обласної ради незбалансованістю бюджету. Натомість дам пораду: у структурі облдержадміністрації працює аж цілий департамент фінансів, в якому трудяться п’ятдесят осіб. Мабуть, вони мали б вирішити цю проблему, адже отримують заробітну плату із тих податків, які сплачують наші краяни, у тому числі й ті, що вже чотири місяці по милості ОДА не отримають зароблених коштів, як то, до прикладу, – персонал Буданівського обласного закладу з надання психіатричної допомоги.

Адміністрація Тернопільського обласного клінічного онкологічного диспансеру нещодавно  повідомила  про призупинення роботи єдиного в області апарату кобальтового опромінення «TERABALT-100» у зв’язку із необхідністю невідкладної перезарядки обладнання новим джерелом іонізуючого випромінення.  У змінах до бюджету на ці потреби було виділено чотири мільйони гривень. ОДА заблокувала ці кошти, тим самим позбавила онкохворих (таких в області понад двадцять тисяч)  можливості отримати променеву терапію. Невже сьогодні, у двадцять дев’яту річницю незалежності України, саме таким чином Тернопільська президентська вертикаль привітала краян?

Переконаний, про ситуацію, що склалася на Тернопільщині, мають знати усі, у тому числі органи центральної влади.

Ні в якому разі сьогодні не йдеться про політичні амбіції чи перетягування рейтингів. Мова йде про елементарні питання виживання комунальних закладів і врешті краян, яких невиконання рішень обласної ради облдержадміністрацією позбавило заробітних плат. Ми сьогодні отримали заборгованість перед казначейством, бо не пропускаються кошти, виділені бюджетом на 2020 рік. Заклади охорони здоров’я не отримали фінансування для лікування та харчування воїнів АТО та ООС.

Таким чином окреслюється лише одна причина, що породила таку катастрофічну ситуацію, – керівництво ОДА, котре чуже нашому краю і не розділяє наші національні цінності, карає область за патріотизм та демократичні ідеали, які земляки відстоювали на Майдані, за які гинули у російсько-українській війні на сході. Відтак, не виділяючи коштів, не виконуючи рішення обласної ради, облдержадміністрація намагається упокорити громадянську активність тернополян, які не дають остаточно здати інтереси України. Хоча кошти є. Ми розприділили п’ятдесят два мільйони гривень, тож є чим збалансувати бюджет.

Сьогодні говоримо про другу хвилю коронавірус. Сумна статистика ілюструє зростання рівня захворюваності в краї. То скільки грошей надійшло з державного бюджету з фонду, створеного при КМУ, а це шістдесят три мільярди гривень? Відповідь вражає – ані копійчини.

Наголошую: кошти з місцевих бюджетів завершились, тим паче цьогоріч місцеві ради фіксують невиконання бюджетів. Навіть така заможна Байковецька об’єднана територіальна громада, яка упродовж усього часу від свого створення мала значне перевиконання, цьогоріч виконала бюджет лише на тридцять п’ять відсотків.

Медичні заклади вичерпали кошти на засоби захисту. Ми опинились у дуже схожій ситуації, що й на початку першої хвилі.

Переконаний, що вина за усі ці проблеми в значній мірі лежить на обласній державній адміністрації.

Ще раз наголошую: йдеться не про політику, йдеться про виживання комунальних закладів і наших краян!

Читайте нас в Google News
Теги: Віктор Овчарукновини тернопілляновини тернопільщининовини ТернополяТернопільська облрада
Share6ShareSend

Пов'язані публікації

ремонт тротуару

Скандал із ремонтом на Медовій у Тернополі: роботи виконували приватні підрядники з порушеннями

16.04.2026
У ЗУНУ вручили сертифікатм учасників проєкту «Англійська мова для ветеранів війни та членів їхніх сімей»

У ЗУНУ вручили сертифікатм учасників проєкту «Англійська мова для ветеранів війни та членів їхніх сімей»

16.04.2026
Завантажити ще
Ух радіо Ух радіо Ух радіо
Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe
Ua News media group Ua News media group Ua News media group

Пошук

Немає результату
Переглянути всі результати
Вуличне радіо Вуличне радіо Вуличне радіо

RSS Ровесник – молодіжні новини

  • День Європи у ЗУНУ: разом формуємо європейське майбутнє України 15.05.2026
  • Розвиток лідерських компетенцій у ТНПУ: як командна синергія стає запорукою успіху 14.05.2026
  • Мистецькі здобутки Тернополя: юні таланти підкорюють всеукраїнські та міжнародні конкурси 14.05.2026
  • Затяжна повітряна атака: ворожий удар може тривати понад добу — мешканців Тернополя закликають до пильності 13.05.2026
  • Міжнародна дипломатія в ЗУНУ: британська дослідниця прочитала лекцію про політичні процеси в Індії 13.05.2026
Погода
Тернопіль

вологість:

тиск:

вітер:

Погода на 10 днів від sinoptik.ua




  • Контакти
  • Співпраця
  • Редакційна політика
Газета Місто. Тернопільські новини

ГО Медіа-центр Тернопіль

Газета МІсто. Тернопільські новини. Незалежні, оперативні і об'єктивні новини Тернополя і Тернопільської області. Політика, аналітика, економіка, спорт. Інформаційні матеріали сайту gazeta-misto.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу Газета Місто. Користуючись Сайтом, відвідувач підтверджує, що досяг 21-річного віку. У разі, якщо Ви не досягли 21-річного віку — не розпочинайте або припиніть користування Сайтом. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за законність використання Сайту та його сервісів Користувачем, який не досяг 21-річного віку. Використання матеріалів сайту лише за умови відкритого посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на Газету Місто не нижче третього абзацу.

Немає результату
Переглянути всі результати
  • Новини
  • Тернопіль
  • Твоє місто
    • Бережани
    • Борщів
    • Бучач
    • Заліщики
    • Збараж
    • Зборів
    • Копичинці
    • Кременець
    • Ланівці
    • Монастириська
    • Підгайці
    • Почаїв
    • Скалат
    • Теребовля
    • Хоростків
    • Чортків
    • Шумськ
  • Україна / Світ
  • Теми
    • Події
    • Суспільство
    • Політика
    • Кримінал
    • Економіка
    • Освіта
    • Спорт
    • Культура
    • Особистості
    • Релігія / Духовність
    • Смачного!
    • Життя
    • Здоров’я / Краса
    • Господарка
    • Стосунки / Сім`я
    • Історія / Туризм
    • Авто
    • Цікаве
  • Статті
  • Блоги
  • Війна з рф

Газета МІсто. Тернопільські новини. Незалежні, оперативні і об'єктивні новини Тернополя і Тернопільської області. Політика, аналітика, економіка, спорт. Інформаційні матеріали сайту gazeta-misto.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу Газета Місто. Користуючись Сайтом, відвідувач підтверджує, що досяг 21-річного віку. У разі, якщо Ви не досягли 21-річного віку — не розпочинайте або припиніть користування Сайтом. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за законність використання Сайту та його сервісів Користувачем, який не досяг 21-річного віку. Використання матеріалів сайту лише за умови відкритого посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на Газету Місто не нижче третього абзацу.