На Тернопільщині 185 демобілізованих учасників АТО знайшли роботу та відкрили бізнес

gazpostach

На Тернопільщині 185 демобілізованих учасників АТО знайшли роботу та відкрили бізнес

Протягом минулого року на Тернопільщині 185 демобілізованих учасників АТО знайшли роботу та відкрили бізнес

Упродовж 2018 року за сприянням у працевлаштуванні до обласної служби зайнятості звернулись 770 демобілізованих учасників АТО, яким було надано статус безробітного. З них 47 – мали інвалідність.

Найбільше їх звернулося до Тернопільського міськрайонного центру зайнятості – 183, Бережанської – 91, Чортківської – 55, Гусятинської – 54 особи районних філій Тернопільського обласного центру зайнятості. Про це повідомив директор ОЦЗ Василь Олещук.

185 учасників АТО вдалося працевлаштувати, з них 5 – за умови компенсацій роботодавцям витрат єдиного соціального внеску, 8 – відкрили власний бізнес, отримавши одноразову допомогу з безробіття для організації підприємницької діяльності, 22 були забезпечені тимчасовою роботою.

30 колишніх воїнів (з них 1 особа з інвалідністю) скористалися можливістю пройти профпідготовку, зокрема, навчалися за професіями – робітник фермерського господарства, бджоляр, водій тролейбуса; проходили курси цільового призначення за напрямом «Підприємець-початківець», стажувались у роботодавців за професіями – кухар, тракторист, водій автотранспортних засобів, бухгалтер, менеджер (управитель) з персоналу, оператор комп’ютерного набору та іншими. Після закінчення профнавчання 96,4 відсоток демобілізованих учасників АТО уже працюють.

На 1 січня 2019 року для 264 колишніх воїнів продовжується пошук місць праці.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)