Тернополяни знову сперечаються за комуністичний літак

Тернополяни знову сперечаються за комуністичний літак

Ще одна петиція про літак на "Східному" вже набрала 240 голосів

Ще одна петиція про літак на "Східному" вже набрала 240 голосів

240 тернополян підтримало петицію стосовно літака на "Східному". Тернополянка Катерина Козяр зазначила, що пам'ятник має залишитись на своєму місті незважаючи ні на що - пише Доба.

- З 1972 року літак встановлений на масиві Східному належить частині міста Тернополя! Це на нашу думку не підлягає іншим діям, таким як знести його зовсім, і почати відмивання грошей! Ні і ще раз ні шановні депутати!

Роботи у місті дужее багато, а літак це наше життя з народження! Тому давайте будемо реставрувати ане знешкоджувати. Зі слів якогось Бицюри який вважає що літак немає для нас історичної цінності і не входить в реєстр.... Пам'ятник льотчикам-визволителям має неодмінно залишатися! Це історія яку не переписати, крапка! - йдеться в петиції.

Нагадаємо, що раніше вже була петиція від Олега Базара, який теж зазначив, що літак повинні реставрувати і залишити на місці. Петицію підтримало 300 користувачів, проте на виконкомі вирішили, що літак знаходиться в аварійному стані і може впасти у будь-який момент. Тому було запропоновано замінити його іншим проектом, який оберуть тернополяни.Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)