У Тернополі забетонували підвал, у якому розлилась ртуть (Фото)

У Тернополі забетонували підвал, у якому розлилась ртуть (Фото)

У Тернополі забетонували підвал, у якому розлилась ртуть

У Тернополі забетонували підвал, у якому розлилась ртуть

Наразі вхід до підвалу обгороджений стрічкою та закритий за металевими гратами, але чимало місцевих мешканців навіть не знають, що поблизу пролилась ртуть.

На засіданні виконкому 21 вересня виділили 3500 грн на повторні заміри на Петлюри, 3, де понад тиждень тому пролили ртуть. Аналізи проводили в Хмельницькій лабораторії, а не в Тернопільській міській санітарно-епідеміологічній станції. Як повідомляв начальник Управління цивільного захисту населення Ігор Лівінський, жодної загрози для життя мешканців багатоповерхівки немає.

Як поінформували на виконкомі, 20 вересня підвал забетонували – потрібно тиждень щоб засохло, і тоді проводитимуть повторні заміри. Про це пише “20 хвилин“.

Нагадаємо, у підвалі 9-ти поверхового житлового будинку на бульварі С. Петлюри 8 вересня працівники ЖЕКу виявили сумку, в якій були ємності із ртуттю.

До слова, мало хто з місцевих мешканців знає, що на Петлюри, 3 розлилась ртуть.
– Коли все сталось, мене тут не було, – розповідає мешканка під’їзду. – Але дочка, коли гуляла з дитиною бачила, як прибиральниця несла спочатку одну закриту банку, а потім трохи привідкриту. Казали, що все тут вичистили, робили якісь заміри – кажуть, усе безпечно.

Наразі вхід до підвалу обгороджений стрічкою та закритий за металевими ґратами.Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)