Чудова ідея для тернополян, які люблять сидіти в ресторанах і барах

gazpostach

Чудова ідея для тернополян, які люблять сидіти в ресторанах і барах

1467298721_bloggerlock-2Чудова ідея для любителів кафе, барів і ресторанів. У ірландських барах почали використовувати прозорі ящики для телефонів відвідувачів. Компанія приходить в бар, замовляє випити, і кожен утикається в свій телефон. Ірландців це дістало. Нам принесли масивну скляну коробку і запропонували добровільно здати засоби зв'язку. А якщо відмовимося - виставлять рахунок. Знайшли управу.

1. Проблема серйозна, люди все частіше поринають у віртуальний простір з головою, навіть коли перебувають поруч з друзями і близькими. Друзі, які не бачилися десять років, зустрічаються один з одним, і сидять в телефонах.

2. Цей винахід з'явився кілька років тому в одному з пабів Ірландії, а зараз його можна зустріти по всій країні. У селі Талламор чекали нашої появи, так що ящик принесли відразу, як тільки ми сіли за стіл.

3. - Давайте пограємо в гру? - запропонував Кевін, наш місцевий "гід". - Переможці п'ють віскі безкоштовно! Звичайно, ми погодилися. А потім було пізно.

4 Правила - прості. Той, хто не витримає і полізе в ящик за телефоном, повинен заплатити за всіх в цьому ресторані. Вони спеціально повернені екранами назовні, щоб сильніше спокушати. Телефон може дзвонити, туди можуть приходити повідомлення - чіпати не можна.

5 Спочатку ми сиділи з кислими мінами на обличчях, не розуміли, що відбувається і як тепер бути. А потім пішло спілкування! Свій віскі ми, звичайно, і так отримали, адже нас привезли в алкогольний прес-тур.

6 Може, пора у всіх барах вводити правило "здавати трубки", як свого часу здавали в салунах зброю?
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)