Голова Тернопільської РДА злякався клаптика паперу, як колись Янукович яйця (Відео)

gazpostach

Голова Тернопільської РДА злякався клаптика паперу, як колись Янукович яйця (Відео)

Народний депутат України Ігор Мосійчук суто по-чоловічому заступився за авторитет Радикальної партії Олега Ляшка та за кандидата на посаду голови Білецької ОТГ, якого підтримує ця політична сила. Зіжмаканим клаптиком паперу він «погладив» тих, хто, на його переконання, причетний до масштабних фальсифікацій виборчого процесу, - голову Тернопільської райдержадміністрації Олександра Похилого і висуванця на посаду голови від БПП Дмитра Малика.

- Як колись Янукович непритомнів від яйця, так само ставленики партії влади мало не попадали на долівку, побачивши перед собою нікчемний аркуш паперу, - написав Ігор Мосійчук на своїй сторінці у соціальних мережах.

Інцидент стався в будинку культури Горішнього Івачева, де народний депутат та  кандидат на посаду голови Білецької ОТГ зустрічалися з виборцями села. Скандалу передувало масове розповсюдження серед людей «самвидаву» з чорним піаром та пасквілями на партію Олега Ляшка і на Ігоря Яциковського та його родину. На відео видно, як Ігор Мосійчук саме з цією «газеткою» накинувся на опонентів.

- Вони так втікали, що, падаючи, поперевертали лавки і розігнали збори жителів села Івачів Горішній, - написав він. Уже наступного дня активісти, які виступають за прозорість, чесність та відкритість ведення передвиборчої агітації, принесли цю макулатуру під стіни ОДА та підпалили її.

Також пообіцяли: якщо Степан Барна як голова облдержадміністрації не забезпечить дотримання правопорядку на території Білецької громади напередодні та під час виборів, а, як очільник партії Президента на Тернопіллі, не зупинить негідні дії своїх однопартійців, вони сюди ще повернуться. Не виключено, що вже завтра – під час візиту у Тернопіль Петра Порошенка.

Зі Зверненням до президента щодо наклепів його підлеглих на своїх політичних опонентів звернувся і народний депутат України Ігор Мосійчук.

- І сміх, і гріх! Після того, як я помахав перед носами Похилого та Малика клаптем паперу, їхні агітатори та деякі «мироносиці» почали розпускати чутки про, буцімто,  побиття їхнього Дмитрика.

Старших жіночок я ще якось можу зрозуміти, а от чому не спростовують цього факту самі учасники конфлікту? Відповідь проста: вони вже звикли ставати грудьми за чужими спинами, ховатися під лавкою, як шкідливі коти. І це – не по-чоловічому! - прокоментував ситуацію Ігор Мосійчук.




















Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)