Житель Тернопільщини у гаражі розливав "брендову" горілку (фото, відео)

Житель Тернопільщини у гаражі розливав "брендову" горілку (фото, відео)

PM350image001Підпільну гуральню із розливу горілчаної продукції відомих торгових марок оперативники управління протидії злочинності у сфері економіки спільно з працівниками слідчого управління УМВС України в Тернопільській області виявили у Ковалівці Монастириського району.

Про посилення заходів протидії кримінальним правопорушенням в сфері виробництва та обігу алкогольної продукції міліціонери попереджали, з цією метою на території області тривають профілактичні заходи. Проте для 37-річного жителя села Ковалівка, що на Монастирищині, вочевидь, непогані прибутки від реалізації розлитої в гаражі горілки виявилися вагомішими, аніж страх перед відповідальністю. Чоловік у підсобних приміщеннях на території власного господарства влаштував гуральню з виготовлення та розливу оковитої різних торгових брендів.

PM581image002
Як повідомив начальник управління протидії злочинності у сфері економіки Василь Мокрицький, міліціонери задокументували факт організації діяльності підпільного цеху з виробництва фальсифікованої алкогольної продукції з підробленими марками акцизного податку. У 37-річного підозрюваного вилучено обладнання, яке забезпечувало серійність виготовлення сурогату. Зокрема, металеві ємності, шланги, лійки, пристрій для закорковування пляшок, майже дві тисячі порожніх пляшок з уже наклеєними етикетками різних виробників, шістсот корків, майже сотню марок акцизного збору з ознаками підробки. Є серед вилученого і спиртосуміш в кількості 120 літрів, а також півтори сотні пляшок готової продукції.

Обладнання, алкогольну продукцію та марки акцизного збору направлено на експертизу, а власникові всього цього «добра» оголошено підозру за частиною першою статті 199 ККУ – виготовлення, зберігання, придбання, перевезення а також збут незаконно виготовлених, одержаних чи підроблених марок акцизного податку. Карається таке діяння позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

Міліціонери встановлюють ринок збуту товару ковалівського гаражного розливу.

 

 
Loading...


Loading...

Немає коментірів для відображення.

Написати коментар

You must be Logged in to post a comment.