На тернопільському автовокзалі жебраків лякають поліцією

На тернопільському автовокзалі жебраків лякають поліцією

Ще 5 травня на сайті Тернопільської міської ради Віталій Анатолійович Подмарьков зареєстрував петицію, згідно з якою просив заборонити жебрацтво на території автовокзалу.

Чоловік зауважував, що нахабність жебраків почала переходити усілякі межі, а значна частина з них використовує неповнолітніх дітей, що є порушенням законодавства України. Менше ніж за місяць цю петицію підтримали 327 чоловік із 300 необхідних. А тому її довелося розглянути і дати відповідь.


Тернополянин показав захопливе відео, як він літав до Максимівки (Відео)


Відповідь підписав заступник міського голови Тернополя Іван Хімейчук. Іван Сергійович погодився із автором петиції, що за використання малолітніх для зайняття жебрацтва і справді існує кримінальна відповідальність. А тому направили звернення до Тернопільського відділу поліції Головного управління національної поліції в Тернопільській області та в Управління патрульної поліції в Тернополі для вжиття заходів реагування згідно чинного законодавства.

Тобто жебраками на автовокзалі Тернополя тепер упритул мала б зайнятися місцева поліція. Ось тільки чи займеться? Чомусь є великі сумніви. Адже жебраки там з’явилися не місяць тому. Вони там вимагають гроші у пасажирів роками. І всі про це знають. Знала міліція, знає і поліція. Як знає, що при цьому порушують законодавство, але чомусь не реагує. Можливо аж тепер щось зміниться і відповідні органи нарешті почнуть виконувати свій безпосередній обов’язок.

Пише Про Те.

Загрузка...