На Львівщині священика УГКЦ заборонили в служінні через спільну службу з православним

На Львівщині священика УГКЦ заборонили в служінні через спільну службу з православним

Іван Кащук, парох парафії Святителя Миколая у смт Краковець Яворівського району, покараний карою суспенди від усіх актів священнодійства терміном на 1 рік.  Про це повідомляють на сайті Львівської Архиєпархії УГКЦ.

"У термін покарання о. Івану Кащуку забороняється виконувати усі священнодіяння: служіння Божественної Літургії, уділення Святих Таїнств, служіння молебнів, акафістів, вечірні, утрені й інших публічних Богослужінь, чину парастасу та похорону й уділення інших таїнств та актів управління з уряду пароха парафії Святителя Миколая у смт Краковець, приймаючи це як лік для оздоровлення душі та священичого сану".

"Католицький священик, о. Іван Кащук має двох синів. Він сам колись закінчив Московську Духовну Семінарію, а в 90-х перейшов в лоно УГКЦ. Отож, його сини вже за незалежної України поступили на навчання до Семінарії однієї з православних церков. Один син висвячений на православного священика і служить в одному з сіл Львівської області. Другий, хоча закінчив Семінарію давно, був висвячений зовсім недавно і служив разом з батьком. У Курії Львівської Архиєпархії було проведено кілька розмов з о. Іваном та його сином щодо неможливості спільного служіння, які не принесли бажаного порозуміння.

З огляду на те, що Канонічне Право забороняє співслужіння зі священиком іншої некатолицької Церкви (зрештою, ця сама заборона існує і у православ'ї), священика було напоумлено, а коли він не прийняв це до уваги, до 1 року часу йому заборонено священнодіяти. Якщо священик покається раніше, з нього буде знята суспенда. На час, коли його покарано, призначено двох інших священиків, які будуть служити людям", - коментує отець Юстин Бойко.

Суспенда (відлучення, заборона)- це покарання, згідно з яким священику забороняється священодіяти та працювати на парафії.

На час покарання адміністратором парафії Святителя Миколая у смт Краковець Яворівського району Львівської області призначений о. Степан Грицан. Сотрудником парафії призначений о. Роман Лабінський.


Loading...
Loading...

Немає коментірів для відображення.

Написати коментар

You must be Logged in to post a comment.